FA Praha - U12 2:1 (1:1)

FA prahaStřížkov - Musím říci, že tým byl z většiny složen z kluků, kteří v poslední době hodně absentovali v trénincích a zápase se to pak ukáže v plné nahotě, moc přihrávek, které jsme si dali po sobě, to tedy rozhodně nebylo a tak nezbývalo než zápas odehrát a tak zvaně „ubojovat“.

 

Podpořeni výborným výkonem Denise Marka v brance se nám to v prvním poločase podařilo, když na vedoucí branku domácích odpověděl vyrovnáním přímo z rohového kopu Martin Glanc – 1:1 !

 

Druhý poločas bylo doslova naše trápení – ne, že by kluci nechtěli, ale spousta nepřesností je srážela k zemi a neustále se museli tlačit do zahuštěné obrany domácích, kteří čekali na naše chyby a podnikali nebezpečné protiútoky, jeden z nich proměnili a my jsme nebyli schopni si vytvořit skoro nic kromě jakési územní převahy…

 

Sestava: Marek, Vavrečka – Kubička, Hošek, Severa, Klinka, Veselý, Šírl, Červinka, Hrádocký, Boublík, Pelda ©, Glanc, Frank, Mlynár

Branky: Glanc

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY