mic nike1Liberec - V sobotu ráno jsme vycestovali na půdu Slovanu Liberec. V podzimní části jsme prohráli 10:5. Hrálo se na přírodní trávě, na které jsme prakticky od letního soustředění nebyli. V týdnu jsme využili naší domácí trávy a absolvovali alespoň jeden trénink na tomoto povrchu.


Domácí nastoupili v sestavě s několika o rok mladšími hráči a bylo to znát. Utkání trochu ovlivniliy povětrnostní podmínky, kdy dvě ze tří třetin jsme hráli po větru. Od začátku jsme byli lepším týmem, kombinovali a dostávali se do šancí. S několika jsme naložili ledabyle, ale některé góly byly povedené. Velké pozitivum je, že soupeře jsme nepřehrávali pouze silově, ale i fotbalově.

V našem vystoupení nechyběl přechod 1:1, důraz v osobních soubojích, chuť a tah jít dát góla. Dohrávali jsme situace před oběma brankami a naše vysoké vítězství je zasloužené.

Závěrem: I když soupeř nehrál v plné síle naše vystoupení si rozhodně zaslouží pochvalu. Kluci hráli po celé utkání zodpovědně, naplno, žili zápasem všichni. Předvedli jsme pohledné kombinace a krásné góly.
Branky: 3x Yamaguchi, 2x Kožený, 2x Burger, 2x Vegner
Sestava a hodnocení:Bareš 6 - Košata 6, Schürrer 6, De Korver 6, Krauz 7 - Yamaguchi 7, Kočovský 7, Kožený 7, Burger 7, Kubička 7, Vegner 7, Brož 6, Matějka 6
Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Martin Pačanda