MeteorStřešovice - Do sobotního odpoledního utkání jsme vkročili zcela příšerně a než jsme se stihli rozkoukat, vedl soupeř pohodlným náskokem čtyř gólů, čímž se mu hra velice usnadnila. Poté se sice příděl obdržených gólů mírně zpomalil, avšak naše hra zůstala pořád bez jakéhokoliv tlaku na balon a ze všeho nejvíce nám chyběla bojovnost.


U některých hráčů se to dá z části pochopit, měli v nohách už dopolední utkání v Liberci, ovšem to je neomlouvá. U ostatních ale nedostatku motivace do zápasu a nechuti hrát nerozumím. Zřídka kdy se nám povedlo dostat na polovinu soupeře a téměř vždy jsme na ní přišli o míč během pár vteřin.

Naproti tomu soupeř byl schopný u našeho vápna motat naše obránce (o podpoře od záložníků mluvit skoro nejde) bez problémů a pár rychlými přihrávkami nás vyšachovat. Tomu také odpovídá konečný stav 2:13, nebýt několika velmi dobrých zákroků Patrika v bráně to mohlo dopadnout ještě mnohem hůře.

 

Sestava a hodnocení: Navrátil 7 - Kučera 3, Krauz 7, Bouček 5, Kunc - nehodnoceno, Stein 5, Kraemer 2, Řežábek 4, Mužík 8, Myška 5, Brož 4, Vegner 6, De Korver 4, Matějka 4, Bareš 4.

1 - nejhorší

10 - nejlepší

Patočka Antonín