zizkovŽižkov - Nedělní odpoledne jsme sehráli utkání na Vítkově s Viktorií Žižkov. Věděli jsme, že nás čeká kvalitní mužstvo. Viktorka se prezentuje důrazným a agresivním pojetím a tento typ soupeřů nám úplně nesedí. Toto všechno se v průběhu celého utkání projevilo. Domácí hráli živý a důrazný fotbal plný soubojů.


S těmi jsme si neuměli poradit a když už jsme souboj vyhráli, tak jsme neměli odražený míč. Z toho pramenilo, že jsme byli převážně pod tlakem a museli čelit několika nebezpečným situacím, včetně asi 30 rohových kopů. I tak sme si ale dokázali vytvořit šance, včetně opět neproměněného pokutového kopu.


Závěrem: Bohužel zasloužená porážka. Domácí byli lepším týmem, ale na obou stranách za 90 minut při počtu hráčů 7+1 málo vstřelených branek. Vyložené šance domácí neproměnili a branky jsme obdrželi po smolných chybách. Z naší strany chybělo více týmové pojetí. Spoléháme na jednoho či dva hráče směrem dopředu a chybí dpolnění do útoku. V soubojích uděláme krok A, ale už chybí B a C (dohrávání a zisk míče).

Branka: Maneval
Sestava a hodnocení: Bareš 5 - Košata 5, Schürrer 4, Kočovský 5, Kožený 5, Maneval 6, Frývaldský 5, Mužík 5, Burger 5, Myška 5, Krauz 6, Yamaguchi 5, Řežábek 5, Brož 5
Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Martin Pačanda