FK Varnsdorf - U12 13:1 (3:0, 4:0, 6:1)

Varnsdorf - Brzké sobotní vstávání, odjezd k nejvzdálenějšímu soupeři naší skupiny, vidina vyrovnanějšího zápasu i možnost zlepšení střelecké bilance. To vše provázelo přípravy na zápas proti Varnsdorfu.

Vstávání a délku cesty jsme samozřejmě ovlivnit nemohli. Co jsme ovlivnit chtěli a mohli, byl náš herní projev na hřišti. Rád bych řekl, že se nám to podařilo splnit. Ale opak je pravdou. I přes to, jak chaoticky a lehkovážně jsme si na hřišti počínali, jsme si dokázali vytvořit poměrně velké množství šancí ke vstřelení gólu. Bohužel většinu našich pokusů provázela nervozita, zbrklost a celková křeč. Když k tomu přičteme naše počínání při bránění, při kterém jsme občas vytvářeli až komické situace, není se konečnému výsledku co divit. Jedním z mála světlých okamžiků bylo počínání Dana Špatze. Dan kromě bojovného výkonu a hezkých individuálních akcích, ukázal také velký zájem o hru. Během pobytu na střídačce kluky neustále povzbuzoval a upozorňoval je na chyby, kterých se dopouštěli.

Cintler Pavel (24.10.2018)

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY