U12 – FK Viktoria Žižkov 0:15 (0:4, 0:7, 0:4)

Střešovice – Další ligový zápas a poprvé na domácí trávě, v sobotním dopoledni jsme přivítali aktuálně šestý tým tabulky.Pokud jsme po minulých utkání psali, že věříme v brzké dostavení výsledkové odměny po zlepšených výkonech, tak tentokrát byl tento cíl pro nás na hony vzdálen!

Od prvních minut jsme působili mátožně a vynikali jsme jen svou ledabylostí a laxností. Soupeř nás od počátku přehrával i ve faktorech, ve kterých bychom se měli zvládnout vyrovnat – síla, pohyb, pracovitost.

Závěrem:

Dnes to byl opravdu špatný výkon od našich hráčů. Škoda, na podzim jsme neodehráli na Vítkově špatný duel, tentokrát jsme to soupeři dali úplně zadarmo. Snad se do příštího utkání opět zvedneme a budeme se chtít o lepší výsledek poprat víc. Musíme věřit, že to dokážeme.

Sestava:

Dungl – Hereš, Nehonský, Horák, Forejt, Růžička, Bazala, Špatze, Nguyen, Zeman, Matějovský, Bednář, Tohami,

Jan Syrový

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY