ABC Braník – U12 20:0 (6:0, 7:0, 7:0)

Braník – V sobotu odpoledne jsme zajížděli k dalšímu ligovému utkání do nedalekého Braníka, což je aktuálně čtvrtý tým tabulky. Sychravé počasí, těžký soupeř, sestava bez tří opor. Vyhlídky nic moc a v utkání to bylo vidět.

V týdnu jsme klukům promlouvali do duše. Kvalitativně aktuálně ročník 2007 strádá, to je známá věc, ale přístup některých hráčů, zejména v tréninkové morálce, se musí rapidně zlepšit a na nás trenérech bude pokusit se tým do dalšího ročníku vhodně doplnit tak, abychom byli v této atraktivní soutěži konkurenceschopní!

V zápase jsme nepředvedli takřka nic. Soupeř nás od první minuty zatlačil a skóre mohlo být daleko vyšší, kdyby hráči ABC nepolevili v koncentraci při zakončení. Své si odvedl Bazala, Hereš a Forejt! Příjemně překvapil i Ascherl, který tentokrát přenechal post brankáře Dunglovi a v poli toho naběhal hodně.

To je ale z výčtu pozitiv pro toto utkání vše!

Závěrem:

Soupeř byl rychlejší, techničtější, silnější. Obdrželi jsme dvacet branek a upřímně jsme si zasloužili i více. Jak moc je důležité míti v sestavě Tohamiho se dnes ukázalo v plné kráse. Takto se tato soutěž hrát nedá. Nezbývá, než rychle zmobilizovat síly a dobře se připravit na středeční match proti předposlednímu Varnsdorfu! Jsme si vědomi síly soupeře, ale pokud máme touhu někde ukořistit výhru, je to právě ve středu.

Sestava:Ascherl – Dungl, Hereš, Nehonský, Forejt, Bazala, Zeman, Nguyen, Asarlidis, Špatze, Cheminade

Jan Syrový

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY