Junior Praha - U13 1:7 (0:3)

V Úžlabině – V týdnu jsme odehráli na našem hřišti první kolo Ondrášovky (národní pohár), kde jsme jen o bod nepostoupili dále, ale výsledky nám napovídali, že kluci jdou nahoru.

U13 - FK Jablonec 0:18 (0:6, 0:6, 0:6)

Střešovice – První utkání nové sezóny a hned soupeř, se kterým jsme inkasovali nejvíce branek v loňském roce. Odčinit debakl a pokusit se soupeře potrápit a vstřelit nějaké branky to byly cíle do utkání s Jabloncem.

ABC Braník - U13 4:2 (1:1, 3:1, 0:0)

Braník - K dalšímu utkání jsme nastoupili na hřišti ABC Braník. Herně se nám zápas vydařil, byli jsme aktivnější, více ve hře a měli více zakončení. Bohužel fotbal se rozhoduje před brankama a v této disciplíně jsme propadli. Z dvaceti střel a zakončení šlo jen velmi málo do prostoru mezi tyče a když tak s velmi malou razancí, která nemohla domácího brankáře ohrozit.

U13 - FK VIKTORKA ŽIŽKOV 2:9 (2:2, 0:4, 0:3)

Střešovice - K dalšímu utkání jse nastoupili na domácím hřišti a na přírodní trávě. Utkání nám vůbec nevyšlo a proti Žižkovu jsme předvedli ustrašený výkon.

FK DUKLA Praha - U13 11:1 (4:0, 4:0, 3:1)

Dukla - Další soutěžní utkání jsme odehráli na hřišti Ruzyně proti Dukle Praha. Dalo se čekat, že zápas se bude odvíjet jednoznačně ve prospěch domácích, ale bohužel ne všechny obdržené branky vyplynuly z kvality hráčů Dukly.