U13 - SLOVAN LIBEREC U13 - 0:17 (0:5, 0:3, 0:9)

Střešovice - Tentokrát výsledek odpovídal hře :-) …. Jednoznačná převaha a dominance hráčů Liberce. Ve všech činnostech jsme byli horší a to o dost. Škoda nuly na kontě vstřelených branek, i když na to šance byly.

SK Roudnice nad Labem - U13 5:4 (2:0, 1:3, 2:1)

Roudnice n. Labem -  Vložené středeční kolo nás zavedlo do Roudnice nad Labem. Po nedělním utkání na Žižkově jsme byli ještě mínus jeden hráč. Bohužel o hráče, který patří k základním kamenům.

FK Viktoria Žižkov - U13 9:1 (3:1, 3:0, 3:0)

Vítkov - K prvnímu utkání sezóny jsme jeli na Vítkov, kde nás přivítal velmi silný celek Viktorie Žižkov. Letní příprava se bohužel vlivem několika faktorů (četná zranění, prázdniny, dovolené) vůbec nepovedla a tak jsme přijeli se všemi co byli jen trochu schopní nasoupit.

SK Slavia - U13 2:2 (2:2)

slavia praha5Vršovice - I když jsme si mysleli, že soupeř pošle na přebor své mladší kolegy neboť mu za týden začíná liga, opět jsme to odnesli nalosováním, že postavil sestavu ze stejných dvou ročníku (2004 a 2005) jako náš tým…

FK Meteor Praha VIII - U13 8:0 (2:0)

MeteorLibeň - Na hřišti Meteoru jsme dostali pořádný „pohlavek“, slabou náplastí nám může být , že je to ligový tým, a protože liga ještě nezačala nemusí mít soupisky (i když nevím jestli je někdo kontroluje).

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • OC šestka