Sokol Bílá Hora - MŽ'B' 0:0 (0:0)

B.Hora.jpgPo debaklu, který utrpěla Bílá Hora v prvním kole (0:8 s Bohemians 1905 D), chtěli domácí v utkání s námi za každou cenu bodovat. My jsme přijeli hrát fotbal a věřili jsme, že ve fotbalu na soupeře máme.

Od prvních minut se soupeř v devíti hráčích zatáhl před své vápno a vpředu nechával jediného útočníka (č.10), který byl velmi šikovný, a když zjistil, že mu rozhodčí bude tolerovat hru lokty, i velmi nebezpečný. Proti přehuštěné obraně domácích se klukům hrálo hodně těžko a velmi důrazní obránci domácích jen odkopávali balony. Přesto jsme po chybě domácího brankáře mohli jít do vedení, ale Lukáš Timko sám před brankou trefil hlavou jen spojnici břevna a tyče. Následně dvakrát zahrozil jediný útočník soupeře, ale Jakub Turek v brance jej vychytal. Pak Kašpi vyslal do brejku Lukáše Timka, ale domácí lajnový akci zastavil (chci věřit, že to byl ofsajd). Paradoxně však píšťalka rozhodčího zůstala němá po podseknutí Adama Šperla na hranici velkého vápna. Ve druhém poločase domácí hráči ještě přitvrdili, ale rozhodčí hru i nadále „pouštěl“. Adam Šperl byl několikrát rukama útočníka soupeře doslova „odhozen“, při odkopu domácího obránce trefila jeho kopačka Matouše Koutského do břicha, Petra Doležala přejeli přes nohy s poznámkou „byl tam balón“ a po souboji s domácím brankářem dostal následně André Kemps ránu pěstí do břicha. Přesto se kluci snažili hrát i nadále fotbal a vypracovali si i několik šancí, které však neproměnili. Naopak minutu před koncem šel útočník soupeře sám na našeho brankáře, ale Jakub Turek míč zalehl (přesto jej útočník ještě dvakrát nakop, aniž by to rozhodčí zaznamenal). 

Závěrem:Odehráli jsme utkání a kluci jsou (snad) v pořádku, což je asi nejdůležitější. Jinak jsem zvyklý psát informace o zápase ihned po ukončení zápasu, v tomto případě jsem si musel dát čas, abych „vychladl“. Vím, že fotbal nehrají jen „Mirkové Dušínové“, ale to, co se dělo v pátek na Bílé Hoře jsem ještě v mládežnických kategoriích nezažil. Přišlo mi to jako pátečně-odpolední povyražení pro štamgasty restaurace „Na Hřišti“, ale s fotbalem (a zvláště mládežnickým) to mělo společného pramálo.  

Sestava SK Střešovice 1911 :V brance -  Jakub Turek, v poli – Martin Vyskočil, Tomáš Pazourek,  Jakub Šírl (31.Matouš Koutský), Adam Šperl, Petr Doležal, Martin Kašpar, Jaroslav Malík, André Kemps, Petr Koutský, Lukáš Timko (50.min. Kristián Drnek) 

Střelci SKS v utkání: 

Zapsal - Libor Kašpar, 14.9.2008

Podobné zkušenosti mužstva z Újezda : http://www.fkujezd.cz/index.php?id_document=7858

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY