MŽ'B' – FK Újezd nad Lesy 2:1 (2:1)

Ujezd_nad_Lesy.jpgV neděli ráno jsme přivítali na naší UMT soupeře, se kterým poslední dobou hrajeme docela často – FK Újezd nad Lesy. Jejich „97“ jsme na jaře deklasovali v posledním mistrovském utkání na malém hřišti 7:0 (po našem výborném výkonu), s mužstvem doplněném o „96“ jsme na turnaji v Újezdě „ubránili“ bezbrankovou remízu. I když soupeř nenastoupil

(mnoho zranění) v nejsilnější sestavě, rozhodně byl velmi kvalitní, což dokumentuje jeho vysoká výhra 9:0 v Lipencích. My jsme postrádali Martina Vyskočila a André Kempse, proto jsme rádi přivítali posilu – Davida Věchtíka. Soupeř zahrozil hned v 1. minutě, kdy se za naši obranu dostal po levém křídle kapitán hostů, ale trefil jen tyč naší branky. Pak jsme začali diktovat tempo hry my. Zejména po naší levé straně se dařila kombinace (Věchtík, Doležal, P.Koutský). Na této straně se zrodila první gólová akce v 11. minutě – do kombinace se zapojil Martin Kašpar, potáhl balón před vápnem doprava a byl faulován. Nařízený přímý kop krásně proměnil v úvodní branku Petr Doležal – 1:0. Následujících 15 minut bylo plně v režii našich kluků – 15. minuta po rohu důrazný Malík neskóruje a následná střela Kuby Šírla z 18 metrů míří těsně mimo; 17.minuta – po závaru střílí z podobné vzdálenosti Tomáš Pazourek – brankář chytá. V 19. minutě se po rohu z levé strany dostává k míči ve vápně Lukáš Timko a svou slabší levou nekompromisně skóruje 2:0 (blahopřeji k prvnímu soutěžnímu gólu za Střešovice). Soupeře jsme však „vrátili do zápasu“ sami – předposlední minuta, a jinak výborně hrající Jakub Turek, pouští lehčí střelu soupeře za svá záda - 2:1 (jako by jeho vzorem byl Petr Čech – zápas s Tureckem na MS).Druhý poločas byl již vyrovnaný a soupeř (v jehož středu bylo 5 hráčů „96“) začal mít více ze hry. Do vyložené gólové šance jej však naše důrazná obrana nepustila (výborně hrál na levé straně obrany Adam Šperl, který jinak hraje v záloze). Jedinou gólovou šanci měl ve druhém poločase důrazný Petr Koutský, ale netrefil bránu.  

Závěrem: Za předvedenou hru v prvním poločase a velkou bojovnost ve druhém, si kluci vítězství nad tímto silným soupeřem jednoznačně zasloužili. K dalšímu utkání jedeme (jako dosud neporažený tým) v sobotu na Přední Kopaninu. 

Sestava SK Střešovice 1911 :V brance -  Jakub Turek, v poli – Adam Šperl, Tomáš Pazourek, Martin Roušal, Jakub Šírl, Petr Doležal, David Věchtík, Martin Kašpar, Jaroslav Malík, Petr Koutský (55.min. Kristián Drnek), Lukáš Timko (45.min. Matouš Koutský) 

Střelci SKS v utkání:Petr Doležal 1x, Lukáš Timko 1x  

Zapsal - Libor Kašpar, 21.9.2008

Komentář k utkání z webových stránek FK Újezd n/L: zde 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY