FC Přední Kopanina - MŽ'B' 1:3 (1:2)

Kopanina.jpgZa krásného slunečného počasí jsme v sobotu ráno přijeli do Nebušic na utkání s Přední Kopaninou. Soupeř byl sice bodově za námi, ale prohrál jen s Bohemians 1905 a dokázal (dosud jako jediný) sebrat body Sokolu Řepy. Nám chyběli nemocní Martin Vyskočil a André Kemps, proto jsme přizvali Davida Věchtíka a Kryštofa Jedličku (každý zahrál jeden poločas).

Začali jsme aktivně a osvědčená trojice (Věchtík, Doležal, P.Koutský) tahala většinu akcí. V 11. minutě po našem vhazování u našeho vápna chybovala (zaspala) dvojice našich stoperů a rychlý útočník soupeře nedal Jakubovi Turkovi v brance šanci – 1:0. Zvýšili jsme útočnou aktivitu, ale kromě dvou nepřesných střel z hranice vápna (Kuba Šírl a Tomáš Pazourek), jsme neměli nic. V 23. minutě se pustil odvážně do přesily obránců Petr Doležal, téměř se s míčem zamotal, ale nakonec dokázal prostrčit na volného Petra Koutského, který srovnal – 1:1.  O dvě minuty na to centruje zleva Petr Koutský a Lukáš Timko nevyužil chyby brankáře. Ve 26. minutě se do odraženého míče opřel Kuba Šírl, ale jeho střelu vyrazil brankář na roh. Roh rychle rozehrál Petr Doležal a David Věchtík trefil pod břevno – 1:2. Druhý poločas zahájili tlakem domácí. Zejména jejich pravá strana byla výborná. Přišel však v 36. minutě protiútok a po faulu na Petra Koutského ve vápně – penalta (na videu však byl vidět lehký dotek míče od obránce), kterou Petr Doležal se štěstím proměnil – 1:3. Domácí se opět vrhli (po pravé straně) do útočení, ale kromě jedné slabé střely, neměli nic. V 45. minutě rozhodčí přehlédl ofsajd domácích (asi 4 metry), ale naše obrana situaci se štěstím ubránila. Při dalším našem protiútoku chyboval opět brankář domácích, ale překvapený Lukáš Timko nestihl zareagovat. Poslední minuty patřili již našim klukům, když se vždy po rohu zprava v podání Petra Doležala dvakrát prosadil hlavou Martin Kašpar, ale bez gólového efektu.    

Závěrem: Kluci zvládli „otočit“ zápas a stále jsou ve své skupině bez porážky. Příští neděli přivítáme doma Duklu „B“, které máme z loňské sezóny co vracet. 

Sestava SK Střešovice 1911 : V brance - Jakub Turek, v poli – Adam Šperl, Tomáš Pazourek, Martin Roušal, Jakub Šírl, Petr Doležal, David Věchtík (31. Kryštof Jedlička), Martin Kašpar, Jaroslav Malík, Petr Koutský (45.min. Matouš Koutský), Lukáš Timko (50.min. Kristián Drnek) 

Střelci SKS v utkání: Petr Koutský 1x, David Věchtík 1x , Petr Doležal 1x. 

Zapsal - Libor Kašpar, 27.9.2008

Názor druhé strany: http://www.fckopanina.cz/zapas.php?id_zapas=2008000061&event_akce=zapas_detail&id_muzstvo=2008000005 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY