ABC Braník - U13 4:4 (2:3)

BranikBraník - Po dvoutýdenní pauze jsme nastoupili na hřišti v Braníku s cílem navázat na zlepšené výkony z posledních utkání a bodovat. Začátek zápasu zastihl v lepší pohodě domácí.
Lépe kombinovali a na delšéí dobu nás zavřeli na naší polovině. V 7' jsme neuhlídali náběh hráče z druhé vlny a Vašek v brance poprvé kapituloval - 1:0. Ale inkasovaný gól nás konečně probral. V 10' se nám podařila kombinace po ose Ben - Filip a zakončující Mark - 1:1. Hra se začala přelévat ze strany na stranu s větším důrazem a lepším pohybem domácích. Nám se ve 26' podařil překvapivý kontr. Aut Lukáše B prodloužil za sebe Mark a nepříliš důrazná střela Milana přeci jen skončila v síti - 1:2. Domácí byli trochu otřeseni a kluci toho hned využili. ve 28' Štěpán vybojoval míč na vlastní půlce, Ben posunul na Filipa, který pěknou kolmicí vyzval ke skórování Lukáše B a ten se nemýlil - 1:3. Domácí ale rychle kontrovali a o minutu později snižoval do odkryté branky nehlídaný útočník - 2:3. Druhá půle byla opět ve znamení domácích. Lépe kombinovali, tlačili se do zakončení, ale netrefovali přesně nebo důrazně. Paradoxně jsme to byli my, kteří jako první skórovali. Míč v 50' vybojoval Maroš, dobře se zorientoval na hranici vápna a přesně zakončil - 2:4. A pak na nás dolehla " hluchá" chvilka. Během dvou minut Braník vyrovnal - 4:4. Domácí nás dál tlačili, my jsme spoléhali na rychlé kontry. V posledních vteřinách jsme přeci jen sahali po třech bodech, Filip běřel sám na gĺmona, ale ..... přestřelil. Škoda, ale i tak je bod z Braníka dobrý.
Statistika: ABC Braník - SK Střešovice 1911 4:4 (2:3), branky: Lukáš Barták, Mark Burnham, maroš Mesiarik, Milan Hrdlička - 1.
Sestava: Vašek - Adam, Eliška, Lukáš R - Filip, Lukáš B - Mark, Ben, Štěpán, Milan, Maroš.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY