U13 - AFK Slavoj Podolí 2:4 (0:4)

PodoliStřešovice - Dalším naším soupeřem byl v neděli tým z Podolí. Ve skupině patří mezi čtyři nejlepší celky, ale my měli za sebou úspěšnou sérii čtyř zápasů bez prohry. Úvod zápasu jsme trochu zaspali.
Už ve 3' jsme inkasovali. Za obranu si naběhl soupeřův útočník a nemýlil se. Poté jsme hru vyrovnali. Ale opět nás zradila koncovka. Po sérii našich šancí udeřilo na druhé straně a ve 12' jsme prohrávali už 0:2. Pokračoval vyrovnaný zápas, ale góly dávali pouze hosté, konkrétně v 17 a 24'. Do kabin se šlo za stavu 0:4. Do druhé půle jsme šli s cílem zápas otočit. A kluci se do soupeře opravdu zakousli. Po čtyřech minutách snížil Mark, který na zadní tyči usměrnil do branky přesný centr od Filipa. Ve 45' snížil na 2:4 Vašek, jehož střleu tečoval podolský obránce. Kluci se zvedli, ale chyběl klid jak na přihrávce, tak při zakončení. Hosté měli ve druhé půli jen čřyři šance, ale buď zasáhla Eliška nebo některý obránce. Ani my jsme se už nedokázali prosadit a prohráli jsme 2:4. Škoda neproměněných šancí, protože jsme byli hostům více než vyrovnaným soupeřem.
Statistika: SK Střešovice 1911 - Afk Slavoj Podolí 2:4 (0:4), branky: Mark, Vašek.
Sestava: Vašek (Eliška) - Milan, Lukáš R, Áda - Lukáš B, Filip - Mark, Ben, Štěpán, Jenda, Maroš.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY