FK Újezd nad Lesy - U13 6:3 (4:0)

Ujezd_nad_LesyÚjezd nad Lesy - Až na druhý konec Prahy jsme se plahočili na další mistrák, tentokrát za soupeřem, se kterým jsme na podzim smolně remizovali. Plán byl jasný - odvézt si domů alespoň bod. Ale .....
Ve středu obrany nám tentokrát chyběl Lukáš R a jak nám bude chybět jsme netušili. Běžela 2' a my jsme prohrávali. Za obranu si na kolmou přihrávku zaběhl domácí útočník a bylo to - 1:0. Na gól jsme okamžitě reagovali. Akci po ose Eliška - Lukáš B zakončoval Filip těsně vedle.  O chvíli později si střelu zopakoval Filip, ale jeho nepříliš silnou střelu brankář chytil. V 16' jsme dovolili domácím dvakrát dorážet střelu, kterou reflexivně Vašek vyrazil - 2:0. V 19' se nechytatelně z dálky domácí trefili znovu - 3:0. Asi od 20' jsme se nastěhovali před domácí branku, ale k výraznějšímu zakončení se dostal jen Maroš Mesiarik ( z MŽ B), ale brankář chytil. Ve 27' jsme neuhlídali rychlý brejk domácím - 4:0. 
Druhý poločas jsme začali velmi aktivně. Ve 43' jsme zahrozili opět Filipem, ale opět bez efektu. Ve 44' jsme se dočkali. Aut Dana prodloužil Maroš na Marka, který se nemýlil - 4:1. Hned po minutě se podruhé prosadil Mark, který zužitkoval přihrávku Lukáše B - 4:2. Za chvíli trefil Mark z voleje tyč a bohužel následný odkop domácích našel přesně zapomenutého útočníka, který byl sám na Vaška - 5:2. V 52' se naposledy radovali domácí. Opět si za obranu naběhl nehlídaný hráč - 6:2. Tlačili jsme se před domácí branku, ti odpovídali dlouhými nákopy a náběhy za vysunutou obranu. V 64' se dočkal aktivní Maroš, kolmici od Filipa uklidil do branky - 6:3. Další pokusy se již neujaly.
Výborně se v zápase ukázali Adam a Maroš - ač ročník 2003, mezi 2001 se rozhodně neztratili a patřili na hřišti k nejlepším.

Statistika
: FK Újezd - SK Střešovice 1911 6:3 (4:0), branky: Mark Burnham-2, Maroš Mesiarik-1.
Sestava: Vašek - Adam, Eliška, Dan - Lukáš, Filip - Mark, Milan, Maroš, Štěpán.
Jirka Barták   

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY