FC Háje JM - U13 1:2 (1:1)

HajeHáje - Po vítězství nad Zbraslaví jsme další utkání hráli na Hájích proti týmu z čela tabulky. Soupeře jsme se nezalekli a hráli vyrovnanou partii. Nejdříve jsme dvakrát zahrozili, ale ani jednou se nám nepodařilo trefit odkrytou branku po chybách domácí obrany. 
A tak přišel trest. Nejprve v 8' musel Vašek hasit šanci po naší špatné rozehrávce. V 1' jsme zahrozili z Markova rohu, poslední dorážku dal Lukáš B jen těsně vedle. V 15' prošel domácí záložník přes půlku hřiště a trefil přesně k tyči - 1:0. Ve 25' zachytil Adam rozehrávku a  vysunul Marka, který trefil jen dobře stojícího brankáře. Ve 29' ás od druhého gólu zachránil Vašek, který v pádu kolenem vyrazil nepříjemnou střelu. Ve 30' jsme se poprvé radovali my - souboj ve středu hřiště vyhrál Filip, který pak i dorazil Markovu střelu - 1:1. Ve 32' přistál prudký roh od Lukáše B na noze Marka P, ale od něho zkončil míč vedle.
Druhá půle byla hodně o bojovnosti. Naštěstí jsme u domácích byli vždy včas a nepouštěli je do šancí. Hodně už jsme spoléhali na obranu a rychlé brejky. Při jednom poslal zprava Filip pas na Lukáše B, který si počkal až brankář udělá pohyb a pak přesně zakončil - 1:2. Domácí šli dál urputně za vyrovnáním, ale všichni naši "kluci" makali naplno. Nějaké šance byly ještě na obou stranách, ale buď obrany nebo brankáři byli nepřekonatelí. Poprvé se nám letos podařilo porazit soupeře z čela tabulky.
Statistika: FC Háje JM - SK Střešovice 1911 1:2 (1:1), branky: Filip Kodytek, Lukáš Barták - 1.
Sestava: Vašek - Eliška, Lukáš R, Adam - Lukáš B, Marek P - Mark, Filip, Milan, Dan, Ben, Dominik.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY