U13 - ABC Braník 4:4 (3:4)

BranikStřešovice - Dalším soupeřem nám ve středu byl celelk Braníka, přímého souseda z tabulky, se kterým jsme na podzim remizovali 4:4. Zase jsme, jako už tradičně, zaspali začátek. Neuběhly ani dvě minuty už to bylo 0:2.
Hned po úvodním hvizdu záloha nezachytila náběh hostujícího hráče a ten mířil k tyči - 0:1. Z naší rozehrávky, kdy jsme se třikrát dotkli míče, utekl branický útočník a mířil opět přesně k tyči - 0:2. Pořád jsme jakoby spali. V 8' další rychlý útok výborně hrajících hostů a další přesná střela - 0:3. Ve 13' už to vypadalo na ručník, rychlý útok a 0:4. Teprve v 15' se naši hráči probrali. Zvýšili jsme rychlost i důraz a hra se začala vyrovnávat. V 19' prošel Marek P přes obránce a z úhlu prostřelil brankáře - 1:4. Ve 22' obešel Mark brankáře hostí a dal nám naději - 2:4. Ještě do přestávky jsme se dočkali snížení, o které se postaral tvrdou střelou Lukáš B po nahrávne Daniela - 3:4. Bráničtí byly i nadále rychlejší a důraznější, ale v obraně jsme už další chyby neudělali.
Druhá půle byla podobná té první. S tím rozdílem, že naše branka byla pro hosty zakletá. Své umění několikrát ukázal i Vašek. A tak jsme se dočkali vyrovnání. V 53' jsme šli 3 na 1. Sehrávku Lukáše B zablokoval obránce naštěstí jen zpátky na Lukáše a ten se trefil z první přesně nad brankáře - 4:4. Chvíli před koncem, kdy se přelévala ze strany na stranu došlo k poslední mimořadné události. Centr ze strany dopravil do sítě hostující útočník, v bráně zkončil i sražený Vašek. Rozhodčí gól po krátké diskusi neuznal. Tak jsme s Braníkem opět remizovali 4:4, i tentokrát to byla remíza hodně vydřená a hodně šťastná.
Statistika: SK Střešovice 1911 - ABC Braník 4:4 (3:4), branky: Lukáš Barták-2, Mark Burnham, Marek Papež-1.
Sestava: Vašek - Eliška, Lukáš R, Daniel - Lukáš B, Ben, Mark, Milan, Dominik, Marek P.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY