U13 - SK Slavia 1:9 (1:1)

Střešovice - Dnes kluci změřili síly s vybranými hráči ve své kategorii ( příští zápasy bude hrát Slavia s r.2006) a kdo viděl první poločas – musel být nadšený za celkový pohled na mládežnický fotbal..

 

 

Objektivně musím napsat, že slávisté výborně kombinovali, ale do vyložených šancí se nedostávali, protože naši kluci k nim výborně přistupovali, předháněli se v obětavosti v blokování střel a stačili podnikat nebezpečné protiútoky – výsledkem toho byl poločasový remízový stav, protože na Honzu šli spíš střely s větší dálky, které bezpečně lapil.. 

 

Bohužel začátek druhého poločasu jsme dvakrát stejně špatně rozehráli ze středového kruhu a soupeř zvyklý na agresivní hru nám odebral míč a vstřelil dva rychlé góly(i se štěstím), které nám v tu chvíli odebrali množství fyzických, ale zejména psychických sil ! Pak už jsme jen ztěžka odolávali individuálním schopnostem slávistických kluků, kterým v tu chvíli narostla křídla.. 

 

Přesto musím klukům vyseknout poklonu a jen mne trochu mrzí tak vysoká prohra, ale když sleduji výsledky obou našich skupin, tak případy daleko horší….


Sestava: Havlíček, Terragni – Bartošek, Burger J., Burnham L., Muroň ©, Vodrážka, Řehák, Krejčí, Kubín, Glanc, Šírl, Kubička G., Veselý, Trávníček

Branka: Bartošek

Fotogalerii z tohoto zápasu od Pavla Kubičky najdete ZDE

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY