U13 - ČAFC 6:3 (3:1)

CAFCStřešovice - Přestože jsme museli udělat několik změn kvůli souběžně hranému utkání na Pragovce a kam jsme přesunuli některé hráče, kteří patří i do tohoto přeborového kádru, asi nejdůležitější se zdála nominace Seba Oldfielda (Angličan) za střelce Vojtu Bartoška (ten do Anglie odjel ze školou)..

 

V souběžně hraném utkání na Pragovce si myslím, že by jich dal dvakrát tolik (?!), ale je dobré, že tady získal ostruhy ve vyšší soutěži, ale bez svých starších spoluhráčů by to také nedokázal. Dalším stavebním kamenem v naší mozaice se stal od nové sezóny Honza Havlíček, který v tomto utkání chytil penaltu(!!), ale působí velmi jistě i nohama (někdy až moc) a když se přidali střelecky Jonáš Burger a Vašek Muroň zdá se výsledek jasný, ale podle komentářů jiných vím, že se vítězství nerodilo lehce, ale o to je důležitější !

 

PS. SKS jedeme dál !!!

 

Sestava: Havlíček – Burger J., Muroň ©, Řehák, Krejčí, Kubín, Glanc, Trávníček, Oldfield

Branky: Oldfield 4, Burger, Muroň

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY