U13 – FK Motorlet C 3:1 (2:1)

motorlet prahaStřešovice - Říjnová slunečná sobota byla svědkem našeho těžce vybojovaného vítězství, my jsme naše kluky varovali, že nesmí podcenit, že jsou hosté bez bodu, protože na každý zápas jezdí v jiném složení (většinou s r.2005).

 

Nebylo tomu tak v našem případě kdy k nám přicestoval tým složený ze 2/3 z r.2004 a někteří hráči byli opravdu na přebor nadstandardní. Začátek zápasu naši kluci zvládli až do 20. minuty si hosté nevypracovali nic, za to my jsme propásli dvě obrovské šance ( Vašek Muroň a Martin Glanc). Chvilku na to po jednom z ojedinělých útoků hostů Gulda Kubička nešikovně vrazil do útočníka a pískala se penalta – už pátá proti nám v tomto ročníku (čtyři předchozí však Honza chytil nebo zhypnotizoval střelce)!- střelec Motorletu se však nemýlil – 0:1!

 

Naštěstí naše kluky už jen tak něco nezlomí (kéž by to platilo napořád) a dvěma slepenými góly otočili kormidlo zápasu na svou stranu – nejprve kousek za půlkou potrestal dokonale faul hostí Šimon Krejčí, když vymetl pavučinky z pravého růžku hostující branky – 1:1 a na 2:1 zakončil Sebastian Oldfield, který odhadl lépe odskok točícího se míče.

 

Ve druhém poločase hosté ožili a začínali mít víc ze hry, naštěstí přišla naše pro oko diváka lahodící akce, kdy Luke Burnham na levé straně vybojoval míč, posunul do středu na Šimona Krejčího ten vysunul nalevo expres jménem Vojta Bartošek, který míč zatáhl podíval se a jako na zlatém podnose ho naservíroval Sebovi Oldfieldovi, před kterým zívala prázdná brána - 3:1!!

 

To, ale nebyl konec utkání, potom přišli největší šance hostů, kteří si mohli ukroutit hlavy co vše jim Honza Havlíček chytil nebo vyrazil (min. čtyři „loženky“), protože klidně mohl být závěr pěkné drama s nejasným koncem…

 

Sestava: Havlíček, Terragni – Burger J., Muroň ©, Řehák, Krejčí, Kubín, Glanc, Trávníček, Burnham, Vodrážka, Bartošek, Oldfield, Kubička

Branky: Oldfield 2, Krejčí

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY