U13 - FC Háje JM 6:2 (2:1)

HajeHáje - K sobotnímu poledni k nám zavítal nevyzpytatelný tým z Hájů, který má výbornou mládežnickou základnu. My jsme si chtěli napravit reputaci po utkání na „ábíčku“ a zakončit úspěšnou sérii domácích vítězných mistráků (jediná prohra se Slávií).

 

Myslím, že to byl oboustranně pěkný fotbal, ve kterém jsme měli převahu, hosté hrozili však z každého protiútoku, my jsme se sice ujali vedení polovlastní brankou na 1:0 po pěkné motanici Seba Oldfielda, ovšem rychlý protiútok a bylo vyrovnáno 1:1, do půle jsme však vrátili vedení na svou stranu po krásná přihrávce Jonáše Burgera na Vojtu Bartoška, který se nemýlil – 2:1 !

 

Ve druhém poločase jsme chtěli co nejdříve vedení navýšit, ale opak se stal pravdou – teč našeho obránce rozhodčí posoudil jako chtěnou a hosté pak využili ofsajdového postavení – vyrovnáno 2:2 ! Naštěstí se nám podařilo dát brzy trochu šťastný gól – asi 25m od branky ve velkém úhlu byl faulován Vašek Muroň, míč postavil si Vojta Bartošek a jak sám řekl ..“chtěl jsem to trochu jinak..“ , a vystřelil tak , že míč proskákal nikým netečován až na zadní tyč – 3:2 !

 

Definitivní bod zlomu nastal když hoslé neproměnili dvě vyložené šance (jednou zasáhal výborně Vojta Vavrečka, který už v 15. minutě nahradil zraněného Štěpána Boublíka) a poté vybojoval zdánlivě ztracený míč Kuba Řehák , přes dalšího hráče se prosadil Luke Burnham a křížem nezadržitelně skóroval do šibenice 4:2 !

 

V tu chvíli perfektně oživili zápas kluci, kteří hráli ráno v Chuchli (Dominik, Ondra, Filip), Filip Veselý je co nastoupil už se dostal k míči asi 5m od branky a bez přípravy si připsal první branku v přeboru – 5:2 ! Dílo pak dokonal Martin Glanc, když se pustil do vzdušného souboje s brankářem - překvapivě uspěl a hlavou pečetil výsledek na 6:2 !!

 

PS. Teď ještě vymačkat poslední zbytky sil do závěrečného mistrovského víkendu !!!

 

Sestava: Boublík, Vavrečka – Burger J., Muroň ©, Řehák, Kubín, Glanc, Burnham, Veselý, Bartošek, Klinka, Vodrážka, Krejčí, Pelda, Oldfield

Branky: Bartošek 2, Oldfield, Burnham, Veselý, Glanc

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY