Zimní příprava MŽ - ročník 2004-05

Střešovice - Kluci trénují třikrát v týdnu (venku) a o víkendech hrají dva zimní turnaje, které trochu zkomplikovala tuhá zima a dohrávky budou složitější, protože náš mistrovský kalendář začíná nemilosrdně 11.3.!!


Výsledky:
Zimní liga Junioru
základní skupina

SKS - Bohnice 5:1
SKS - Uhříněves 1:1
SKS 2006 - Vršovice 2006 2:20
SKS - Junior A 4:2


Zimní liga Háje

SKS - Háje B 12:0
SKS - Jílové 19:1
SKS - Chodov 6:2
SKS - Libuš 4:2

V době utkání na Junioru (zastoupili nás r.2006) jsme odjeli na přátelské utkání U12 a U13 do Benešova proti místním ligovým výběrům a sehráli zápas podle ligových parametrů (čas 3 x 30min) zejména výkonem, i když naše U12 byla hodně oslabena..Děkuji p. Šírlovi za dopravu mikrobusem, kterou jsme si náramně užili..
U12 - Benešov 2:6
U13- Benešov 5:7

Foto z přípravy zde

 

PS. Tréninková morálka je tak slovy učitele chvalitebná a to proto, že máme skupinu kluků, kteří nevynechali skoro jediný trénink, ale pak je bohužel další skupina, u které se dost často objevuje onemocnění a někteří se zapojili jen sporadicky.. Na tréninku však kluci odvádí svou práci poctivě a snad po prázdninách se zvedne i pravidelná docházka...

M.Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY