U13 – SK Libuš 4:2 (2:2)

libus 2017Střešovice - Předposlední podzimní kolo – proto tak brzký začátek jarní části soutěže, náš cíl v případě vítězství srovnat se z dalšími čtyřmi týmy bodově na čele tabulky (Libuš byla jedním z nich), ovšem náš soupeř se mohl vyhoupnout do čela!

Na obou stranách chyběli někteří hráči, ale přesto si myslím, že utkání ukázalo kvalitu některých jednotlivců i týmů, z celkového obrazu bych řekl, že naše hra měla výborné parametry prvních 15 minut kdy jsme výborně kombinovali a svou převahu vyjádřili dvěma brankami – střelou Bořka Vodrážky do šibenice 1:0 a zatažením Vojty Bartoška, kde jeho přihrávku přetavil z těžkého úhlu na 2:0 Kuba Řehák!

 

Jenže už o minutu později došlo před naším trestným územím k nešťastné srážce, po které se kopal faul a hostující hráč nádherně „vymetl“ šibenici Honzovy branky – 2:1!, od té chvíle hosté převzali iniciativu také i díky našim chybám a nervozitě a výsledkem byla ještě d o poločasu penalta, z které hosté srovnali na 2:2!!

 

Druhý poločas se odehrával spíše v bojovném duchu a tak nějakých hezkých akcí bylo jako „šafránu“,

žádné z mužstev nechtělo udělat chybu a tak se hrozilo jen ze standartních situací (rohy, trestné kopy, Libuš i dlouhé auty..). Vyjímka ve druhé půli, která rozhodla přišla z naší pravé strany Vašek Muroň se pustil mezi dva hráče, ty sice prošel, ale tam už čekal třetí, naštěstí mu přispěchal na pomoc Sebastian Oldfield a ten se po několika šťastných odrazech vynořil sám před hostujícím brankářem kde s přehledem zakončil – 3:2!!

 

 

Kluci z Libuše však neustále dobývali naši svatyni, zejména hráč s „vietnamskými kořeny“ č.5 nebo střelec první branky s č.9.. Definitivní hřebíček vítězství však zatloukl opět Sebastian Oldfield po spolupráci s Vojtou Bartoškem z trestného kopu – 4:2!

 

Sestava: Havlíček – Burger J., Muroň ©, Řehák, Kubín, Trávníček, Burnham, Vodrážka, Bartošek, Oldfield, Kubička, Hrádocký

Branky: Oldfield 2, Vodrážka, Řehák

PS. Někdy vítěz může být jen jeden a jak poznamenal trenér hostů, dnes jsme měli o kousek větší srdce, které nás dovedlo k vítěznému konci… !!!

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY