SK Roudnice nad Labem - U13 5:4 (2:0, 1:3, 2:1)

Roudnice n. Labem -  Vložené středeční kolo nás zavedlo do Roudnice nad Labem. Po nedělním utkání na Žižkově jsme byli ještě mínus jeden hráč. Bohužel o hráče, který patří k základním kamenům.

Celé utkání bylo vyrovnané, ale domácí byli důraznější a přesnější v zakončení a trestání našich chyb. Hlavně naše levá strana měla velké problémy s rychlonohým útočníkem domácích. Od poloviny utkání jsme možná opticky byli lepším týmem, ale brankové manko jsme dohnat nestihli.

Závěrem:
Tentokrát vyhrál šťastnější tým. Pozitivní je, že kluci i v průběžném stavu, kdy jsme prohrávali vždy o dvě branky utkání nezabalili a snažili se obrat, nebo alespoň vyrovnání. Bohužel platilo pořekadlo: Pozdě bycha honiti. Hráči utkání tentokrát odřeli a za to jim náleží pochvala.
Branky:
Kožený, Navrátil, Mužík, Krauz
Sestava a hodnocení:
Bareš 6 - Košata 3, Krauz 4, Navrátil 3 - Kožený 6, Schürrer 6, Frývaldský 4 - Mužík 4 (Burger 5, Bouček 5, Brož 6, Řežábek 4, Havel - nehodnocen)
Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Martin Pačanda

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY