SK Zbraslav - U13 B - 1:1 (1:0)

Zbraslav - Celkově velmi náročný týden jsme zakončili utkáním na SK Zbraslavi. Na velmi nerovném a rozbitém hřišti za vytrvalého deště, byla vidět především válka a boj ve středu hřiště. V prvním poločase měli více ze hry domácí a po šťastné brance se dostali do zaslouženého vedení. Druhý poločas byl už v naší režii, ale z několika velmi dobrých příležitostí se nám povedlo jen vyrovnat na konečných 1:1.

Závěrem:
Utkání bylo ovlivněno velmi nerovným a mokrým terénem, který nám bránil v přesnější a rychlejší kombinaci. Domácí byly opticky lepší první poločas, my druhý. Vytvořili jsme si více příležitostí a byli jsme nebezpečnější. V součtu můžeme utkání hodnotit jako ztrátu a škoda remízy. Po celém týdnu, kdy několik kluků muselo podstoupit všechny akce, již byla na hráčích patrná únava. Náleží jim poděkování, za celý týden a výkony jaké odvedli.
Branky: Košata
Sestava a hodnocení:
Bareš 5 - Kučera 5, Košata 6, Bouček 6 - Řežábek 5, Schürrer 6, Stein 5 - Havel 5 (Matějka 5, Krauz 6, Myška 6, De Korver 5)
Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Pačanda Martin

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY