U13 - ABC BRANÍK 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)

Střešovice - Pokračování náročného týdne, kdy kromě pravidelných tréninků, jsme ve čtvrtek neúspěšně absolvovali předkolo Ondrášovky, jsme v sobotu na domácím hřišti přivítali silný tým z Braníka. Tentokrát nám utkání vyšlo nad očekávání.

Od začátku byli kluci aktivní a bylo vidět, že tentokrát už nechtějí opakovat předchozí výbuchy. Byli jsme všude včas, vyhrávali souboje a tlačili se do zakončení. Aktivitou hýřili především středový hráči Schürrer, Burger, Navrátil a na hrotu dřel Havel. Obránci velmi dobře dostupovali útočníky Bráníka a když už se hosté dostali k zakončení, zaúřadoval v brance výborný a jistý Bareš. Také hráči, kteří naskočili v průběhu odvedli velmi dobrý, spolehlivý a pracovitý výkon.
Závěrem:
I když jsme přežili několik příležitostí hostí, bylo naše vítězství zasloužené. Dnes kluci odvedli vynikající výkon. Za vyzdvihnutí stojí výkony Schürrera, Burgera a Bareše. Kaňkou na utkání jsou zranění dvou hráčů :-(. Dobré je, že se máme od čeho odpíchnout, kluci zjistili, že hrát se dá s každým a důležité bude tyto výkony pravidelně opakovat.
Branky: 3x Schürrer, Burger, Navrátil, Vegner
Sestava a hodnocení:
Bareš 9 - De Korver 7, Košata 8, Brož 8 - Burger 9, Schürrer 10, Navrátil 8, Havel 7 (Krauz 7, Myška 7, Bouček 7, Yamaguchi 6, Vegner 6, Řežábek 6)
Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Pačanda Martin

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY