ABC Braník - U13 4:2 (1:1, 3:1, 0:0)

Braník - K dalšímu utkání jsme nastoupili na hřišti ABC Braník. Herně se nám zápas vydařil, byli jsme aktivnější, více ve hře a měli více zakončení. Bohužel fotbal se rozhoduje před brankama a v této disciplíně jsme propadli. Z dvaceti střel a zakončení šlo jen velmi málo do prostoru mezi tyče a když tak s velmi malou razancí, která nemohla domácího brankáře ohrozit.

Závěrem:
Herně celkem povedené utkání. První a třetí třetinu jsme byli lepším týmem. Získávali jsme míč už na útočné polovině, v několika případech jsme měli vyložené šance, bohužel zbrklost a nepřesnost znamenala tentokrát nezaslouženou porážku.

Branky: Maneval, De Korver

Sestava a hodnocení:
Palička 4 - Brož 6, De Korver 6, Navrátil 5, Maneval 6, Schürrer 5, Vegner 5, Havel 4, Burger 5, Krauz 6, Myška 5, Rubáš 5, Yamaguchi 4, Iwano 5

Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Martin Pačanda

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY