MŽ'B' - 4. místo na turnaji v Újezdě nad Lesy

Ujezd_nad_Lesy.jpg

Turnaj FK Újezd nad Lesy – Memoriál Ondry Bakaláře, pro kategorii 1996 a mladší – hráno dne 24. 8. 2008.

Turnaj se hrál (podle pravidel mladších žáků) systémem 2 základní skupiny po 5 týmech a finálové skupiny šesti nejlepších vždy 1x22 minutSestava SKS „97“:

do branky – Kristián Drnek, Jakub Turek

do pole – Martin Vyskočil, Tomáš Pazourek, Jakub Šírl, Martin Roušal, Matouš Koutský, Petr Koutský, Petr Doležal, Martin Kašpar, Jarda Malík, André Kemps a Lukáš Timko

Naše zápasy :

Základní skupina

SKS – SK ZČE Plzeň 1:7
V úvodním utkání turnaje, který se hrál bezprostředně po včerejším příjezdu z letního soustředění v Čáslavi, jsme narazili na silného soupeře, kterého jsme porazili ve finále našeho posledního turnaje na malém hřišti (22.6.2008 – v Řeporyjích). Soupeř nám měl co oplácet a odveta se mu povedla – 5 gólů padlo z brejků od půlky a čestný úspěch vybojoval André Kemps - při důrazném napadání byl faulován ve vápně a penaltu s přehledem proměnil Petr Doležal.

SKS – SK Viktoria Žižkov 1:0 Do dalšího utkání jsme nasadili dvě nové posily z Motorletu (útočník Lukáš Timko a brankář Jakub Turek) a obraz naší hry se změnil k lepšímu. Po sólovém úniku Martina Kašpara přes ¾ hřiště zavěsil do šibenice náš vítězný gól Jára Malík.

SKS – FK Újezd nad Lesy 0:0 Proti domácím urostlým fotbalistům jsme se úporně bránili a nakonec vybojovali bezbrankovou remízu.

SKS – Klášterec nad Ohří 1:1 V dalším utkání jsme převzali taktovku do vlastních rukou a soupeře přehrávali. V 7. minutě překopl Martin Roušal obranný val soupeře, Petr Doležal pronikl zleva před branku a jeho střelu brankář jen vyrazil před dobíhajícího Lukáše Timka, který zavěsil svůj premiérový gól za SKS – blahopřejeme! Bohužel z ojedinělého útoku soupeř před koncem vyrovnal.

Finálové skupina: Mezi nejlepší šestku jsme postoupili ze 3. místa spolu s Plzní a Újezdem s bilancí – jedna prohra a jedna remíza.

SKS – Sokol Košťany 0:0 Proti nepříjemnému soupeři jsme dobře bránili a v závěru mohli rozhodnout, ale šanci Petra Doležala zlikvidoval brankář soupeře.

SKS – Sokol Stodůlky 1:2 Do utkání s vítězem druhé základní skupiny (a i s celkovým vítězem turnaje) jsme nezahájili dobře – 2. minuta a kolem Martina Roušala se prohnal útočník soupeře a s přehledem zavěsil. Druhý gól jsme dostali zřejmě po faulu soupeře a neodmávaném ofsajdu. Těsně před koncem zabojoval André Kemps a Petr Doležal přetavil jeho přihrávku v kontaktní gól, který však jen zmírnil naši prohru.

SKS – Loko Vltavín 1:0 V utkání s nejslabším soupeřem finálové skupiny jsme byli lepší, ale teprve v 7. minutě jsme skórovali - André Kemps vybojoval míč, posunul na Martina Kašpara, který proběhl do vápna a přesně přihrál na Jakuba Turka (v tomto utkání hrál na hrotu), který zaznamenal premiérovou trefu za SKS – také gratulujeme!! Dvě minuty na to Jakub Turek s Lukášem Timkem předvedli obdobnou akci, ale obrana soupeře se štěstím odvrátila.

Závěrem:
Kluci měli v nohách náročné soustředění a ve finálové skupině již nemohli střídat (z důvodů nevolností nedohráli turnaj Petr i Matouš Koutský). Všichni se však „kousli“ a silou vůle dohráli tento turnaj. Celkové 4. místo je, i proto, že šlo o první turnaj na velkém hřišti v této sezóně, kvalitní výsledek. Máme hodně co zlepšovat, ale věříme, že kluci přechod na velké hřiště zvládnou bez problémů, zejména, když máme nové posily z Motorletu, které se uvedly výborně.

Góly SK Střešovice 1911:

Petr Doležal 2x

Jarda Malík 1x

Lukáš Timko 1x

Jakub Turek 1x

Pořadí turnaje:
 1. Sokol Stodůlky
 2. SK ZČE Plzeň
 3. FK Újezd nad Lesy
 4. SK Střešovice 1911
 5. Sokol Košťany
 6. Loko Vltavín
 7. Jiskra Struhařov
 8. Klášterec nad Ohří
 9. SK Viktoria Žižkov
Zapsal 24.8.2008
Libor Kašpar

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

 • Msmt Logo
 • Praque Logo
 • Praque 6 Logo
 • Facr Logo
 • Praque Football Logo
 • BBP STAVBY
 • Oc Estka 120
 • STRESKY