MŽ'B' - Sokol Stodůlky B 2:0 (2:0)

Stodulky.jpg Po letním soustředění, přípravném turnaji a po přáteláku s Motorletem jsme v neděli nastoupili k našemu prvnímu mistrovskému utkání na velkém hřišti. Nepříjemnost v podobě zranění Járy Malíka (utkání si však nenechal ujít spolu s částí rodiny) bylo vyváženo obětavou účastí Kuby Šírla (po nemoci). „A“ mužstvo soupeře nás před 14-ti dny těsně porazilo 2:1. Zřejmě pod vlivem tohoto výsledku přijeli hosté s celou obranou a výborným pravým záložníkem (číslo 6-Oliva) právě z řad svého „A“ týmu.

Od úvodního hvizdu kluci vtrhli na soupeře a obrana se měla, co ohánět. Téměř 25 minut prvního poločasu se hrálo na polovině hostů, ale naše akce končily většinou kolem velkého vápna. Když jsme se konečně dostali do šance, nebyli jsme patřičně rozhodní i důrazní v koncovce. V 18. minutě byl na levé straně faulován Petr Koutský a nařízený přímý kop přesnou střelou „uklidil do sítě“ Petr Doležal – 1:0. Kluci dobře kombinovali, jak po levé straně (P. Koutský, Šperl, Vyskočil), tak i vpravo (Kašpar, Kemps, Timko), ale bez gólového efektu. Uklidnění přinesla až poslední minuta prvního poločasu, kdy po špatném výkopu brankáře vybojoval míč André Kemps a svou akci i sám zakončil prudkou ranou – 2:0.Druhý poločas se již hra vyrovnala a hosté měli více šancí. Zejména hráč hostů č. 6 byl k nezastavení a Adam Šperl (jinak jeden z našich nejrychlejších hráčů) toho měl „plný brejle“. Odolávali jsme však obětavostí v obraně a jistotou v brance (Jakub Turek). V závěru zápasu jsme zahrozili i my, ale opět bez přesného zakončení (zejména individuální akce Petra i Matouše Koutských volaly po gólu).

Závěrem:
Kluci vykročili vítězně do další sezóny a doufejme, že budou takhle pokračovat i dál. Každopádně 2:0 je výborné a hlavně předvedená hra se musela líbit. Další utkání nás čeká v pátek 12.9. s Bílou Horou (u nich).

Sestava SK Střešovice 1911: V brance - Jakub Turek, v poli – Tomáš Pazourek, Martin Roušal, Jakub Šírl, Adam Šperl (50.min. Kristián Drnek) , Martin Vyskočil, Petr Doležal, Martin Kašpar, André Kemps, Petr Koutský, Lukáš Timko (45.min. Matouš Koutský)

Střelci SKS v utkání: Petr Doležal 1x, André Kemps 1x

Zapsal - Libor Kašpar, 7.9.2008


Názor druhé strany :

trenér "A" (na závěr referátu MŽ A s Vršovicemi) zde 

a názor trenéra "B" http://www.sokolstodulky.cz/zapas.php?id_zapas=2008000215&event_akce=zapas_detail&id_muzstvo=12 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY