FK Újezd nad Lesy - U14 1:1

Ujezd_nad_LesyÚjezd nad Lesy - Pěkné počasí a perfektní travnatá plocha byly slušným předpokladem k dobrému fotbalu. Začátek utkání probíhal podle našich představ. Po faulu na naší polovině se k přímému kopu postavil Štric. Jeho dlouhý nákop se ocitl, po nedorozumění obránců, před vápnem domácích před Masnerem, který se dobře zorientoval, chytře přehodil brankáře a poslal nás do brzkého vedení. (2. min. 0:1)
Po vstřelení branky jsme nepřestali hrát, kombinovali jsme ve středu hřiště a měli územní převahu. Hru jsme rosztahovali kolmými přihrávkami na nabíhající krajní záložníky, kteří několikrát směrovali míč do pokutového území soupeře, z čehož pramenily naše další šance, avšak bez gólového vyjádření. Za pozornost stojí ještě akce z jednadvacáté minuty, kdy po přenesení hry Štricem, Fittl podstoupil a vyhrál souboj s o hlavu větším protihráčem a posunul na útočníka Masnera, který si jedním dotykem obhodil obránce a tvrdě vystřelil. Jeho rána skončila na břevně. Zbytek poločasu se hrál převážně ve středu pole s ojedinělými akcemi na obou stranách. Obrana si počínala dobře a hrála pozorně. Minutu před koncem však přišel zkrat. Po našem rohu se míč odrazil na středovou čáru. U míče byl první domácí hráč, který si poradil s naším bekem a vyslal do brejku jeden na jednoho útočníka, který se nemýlil. (34. min. 1:1)
Druhou půli jsme začali ustrašeně a prvních patnáct minut jsme se nedokázali dostat z prakticky stálého tlaku domácích. Dobýt naši branku se ovšem Újezdu přes značný počet šancí nepodařilo a hra se postupně zklidnila. Našim hráčům docházely očividně síly a soupeř měl ve středu pole značnou převahu. My jsme zahrozili ojedinělými brejky, které se nám nepodařilo dotáhnout do úspěšného konce, nebo je přerušili tvrdě hrající obránci, někdy i za hranicí čisté hry. V poslední minutě měl ještě Fittl možnost úniku, ale vysoký obránce ho dostihl a uklidil míč do bezpečí.
Poté rozhodčí Kutiš ukončil utkání, ve ktrém jsme se rozešli s Újezdem smírně 1:1. Dělba bodů je vzhledem k průběhu utkání zasloužená.
Opět nám scházel větší důraz před brankou a klid v rozehrávce. Naopak nám nechyběla vůle a bojovnost.
Za zmínku ještě stojí první utkání Vegrichta v barvách Střešovic a srdnatě bojující duo v útoku Vidner, Novotný (ročník 2000).
Sestava: Fišer - Müller, Vegricht, Šírl, Kučera - Fittl, Štric, Douibi, Kemps - Masner, Vidner/Novotný
DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY