U14 – FK Řeporyje Praha 5 0:0

ReporyjeStřešovice - Poslední soutěžní utkání podzimu jsme odehráli na domácím hřišti proti posledním hostům a chtěli jsme třemi body potvrdit naši vzrůstající formu. Hráče jsme nabádali ke kombinaci, trpělivosti a důrazu v koncovce.
První půle nebyla fotbalově nijak zajímavá a soupeř na nás vyrukoval s taktikou maximálně zhuštěného středu pole, s čímž jsme měli veliké problémy. Pokud se nám podařilo dostat míč k pomezní čáře a ohrozit obranu soupeře rychlým průnikem, kluzský terén naši snahu většinou otupil. Hosté se s míčem moc nepotkávali a šanci si žádnou nevytvořili. My jsme se do zakončení však také nedostali a poločas skončil bez branek.
Do druhé půle jsme nastoupili s cílem zpřesnit přihrávky, přitvrdit v osobních soubojích ,snahou o co nejširší hřiště a nutností zapojit do útočné fáze více hráčů. Přišlo zlepšení hry a přicházeli i šance. V jedné z nich se dobře napadající Buzek dostal k míči sám před brankářem, avšak s šancí si nedokázal poradit. Druhá výrazná šance se dostavila zanedlouho a to v devětačtyřicáté minutě. Po té, co si v přechodu dopředu dvakrát vyměnil míč Kučera s Douibim se míč dostal ve vápně k Fittlovi, ale jeho nedůrazná střela brankáře hostí nikterak neohrozila. Za zmínku stojí ještě trestný kop Turka, který těsně minul branku. Utkání skončilo bez branek a dělbou bodů. Proměňování šancí a boj s počasím byli největší překážky, které nám stály v cestě za vítězstvím. Pozitivem byla obranná hra celého týmu, která soupeře nepustila do žádné šance.

Sestava: Turek – Kučera, Minařík, Šírl, Bouček – Douibi, Vegricht, Kubálek, Dolínek – Laštůvka, Fittl
Střídali: Müller, Buzek, Míč

Teď nás čeká dlouhá zimní přestávka, ve které se musíme dobře připravit na jarní část, kde chceme být jistě výš než na osmém místě.

DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY