FC Zličín - U14 4:2 (4:2)

ZlicinZličín - Po dvoutýdenní pauze jsme opět nastoupili k mistrovskému utkání, tentokrát na půdě zličínského FC. Uvítání domácích nebylo moc příjemné -> 3.min. 1:0, 4.min. 2:0, 6.min. 3:0. Zmiňme třetí gól , který obstojně kopíroval podobu prvních dvou.

Evidentní faul na Míče se odehrál bez povšimnutí sudího, následoval dlouhý nákop za obranu, se kterým si o hlavu vyšší protihráč dokázal poradit a zároveň nám odhalil taktiku, se kterou domácí nastoupili.

Paniku jako odpověď jsme odmítli a hráli jsme svoji hru. Míč na zemi a snaha o postupný útok. Ve dvanácté minutě jsme k pěkné hře přidali i nádhernou branku. Kombinací obránců se záložníky jsme míč zanesli až na vápno domácích, kde se do míče opřel Minařík a zkazil tak pavoukům několikadenní práci v šibenici zličínské brány (12.min. 3:1, Minařík). Domácí si zopakovali svoji gólovou “akci“ v třiadvacáté minutě (23.min. 4:1). O tři minuty později se na branku domácích řítil osamocený Simon Břínek, jenže pálil do břevna. Gólově uzavřel utkání křížnou střelou na zadní tyč Kemps (27.min. 4:2, Kemps).
Celý druhý poločas jsme měli možnost utkání zvrátit, vyrovnat, nebo alespoň zdramatizovat. Bořit je však bohužel snazší než tvořit a naše kreativita nepřekonala obranný val dobře bránících domácích. Hra byla na pohled líbivá s množstvím pohledných kombinací, avšak nekoncentrovaností, nedostatkem důrazu a neproměňováním šancí jsme si prohru zavinili sami.
Doufejme proto, že bude ponaučením do utkáních následujících. Přesvědčit se o tom budeme moci v sobotu 21.04. v 9 hodin v areálu SKS.

 

Sestava: Fišer – Roušal, Šírl, Vegricht, Koutský - Kemps, Kubálek(K), Minařík, Míč – Buzek, Müller

Střídali: Břínek

Branky: Minařík (Kubálek), Kemps (Minařík)

DK

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY