U14 – Sokol Stodůlky 3:2 (2:0)

StodulkyStřešovice - Sobotní utkání proti nepříjemnému soupeři ze Stodůlek jsme začali dobře. V sedmé minutě se po zatažení Turkem a přesné přihrávce ocitl v první šanci Ferstl. Gólman však včas vyběhl a znemožnil zakončení. Za dvě centroval další nebezpečný balón před branku Bouček.
Do zakončení se dostal Buzek, avšak gólam stačil míč vyrazit.O pět minut poté Turek opět vybídl Ferstla k zakončení, ale jeho střela jen těsně minula branku. Další naše akce začala autovým vhazováním z pravé strany.  Štric si přebral míč, po kličce nebezpečně vystřelil, ale gólman vyrazil. K odraženému míči se dostal Ferstl a i s jeho střelou si gólman poradil. Na poslední dorážku Štrice už ale zareagovat nedokázal a my se ujali vedení (21.min., 1:0). Několik minut na to jsme se pořádně zapotili my. Soupeř se rovněž dostal ke třem po sobě jdoucím střelám. Dvě kryl Fišer, třetí mířila mimo tyče.
Na druhé straně jsme zahráli roh “na krátko“ s následným centrem. Ferstl se zorientoval nejlépe a rázem jsme vedli o dvě branky (31.min., 2:0). První poločas jsme zcela ovládli, ale Stodůlky se nevzdali a rozhodli se nám v druhém pořádně zatopit.
Ze začátku jsme se nemohli dostat z vlastní poloviny a hosté se dostali ke dvěma nebezpečným střelám. V 43. střílel soupeř opět nebezpečně a Fišer skvělým zákrokem vyrazil na roh. Po rohu se míč odrazil k Ferstlovi, který proletěl s míčem celé hřiště a jeho lob skončil jen těsně vedle levé tyče Ve čtyřicáté osmé se soupeř po sérii centrů dostal ke střele na rohu velkého vápna a přesnou trefou snížil (48.min., 2:1). Hra se trochu srovnala a chvíli se spíše bojovalo uprostřed hřiště. Jedna akce však přece vynikla a sice průnik nejlepšího hráče hostí mezi našimi čtyřmi hráči až do zakončení ->nepřesného. Minutu na to rozehrály Stodůlky roh a přesná hlavička znamenala vyrovnání stavu (59.min., 2:2). Turek byl přesvědčen, že vyhrát si zasloužíme my. A tak z rozehrávky napálil gól přes polovinu hřiště až do brány a my se mohli opět radovat (60.min., 3:2). Zbylých deset minut jsme zvládli a stejně jako na podzim jsme obrali Stodůlky o všechny body.

Sestava: Fišer – Kučera(K), Šírl, Vyskočil, Bouček - Kemps, Štric, Vegricht, Ferstl – Buzek, Turek
Střídali: Hampacher

Branky: Štric, Ferstl(Turek), Turek(Buzek)
DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY