FK Klánovice - U14 0:2 (0:1)

KlanoviceKlánovice - Pro odehrání 21. kola jsme se museli vypravit přes celou Prahu až do Klánovic. Na pěkné trávě jsme začali utkání dobře a postupem času jsme získali herní převahu, tlak i šance. V patnácté minutě mířil Ferstl těsně vedle po pěkné kolmici Pazourka. Dále jsme stupňovali tlak, v obraně hráli jistě a protiútoky soupeře vždy odrazili.
Ke konci poločasu střílel Kemps z voleje mimo po samostatné akci a centru Ferstla. Další šanci zakončil vedle levé tyče Dolínek po souhře  Kempse s Ferstlem. V 35. minutě vybojoval Kubálek na půlce míč, přihrál startujícímu Ferstlovi, který středem pronikl středem hřiště, vyhnul se dvěma obráncům a bezpečně zavěsil(35‘ 0:1).
Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním pokračovat stejným stylem. Napadáním ničit soupeřovu rozehrávku, kontrolovat s míčem na kopačkách hru a zkusit navýšit skóre. Hned po výkopu se řítil Kubálek na osamoceného brankáře, avšak zakončení se nezdařilo. Po několika minutách jsme polevili a pustili jsme domácí do šancí. Dvě střely těsně mimo tyče byly dostatečným varováním a bylo opět na nás chopit se iniciativy. Ve šestačtyřicáté minutě si vzal Ferstl míč uprostřed pole. Opět si to namířil středem obrany a zvýšil skóre(46‘0:2). O chvíli později mířil Ferstl do tyče a Pazourkovu dorážku zastavilo klubko hráčů na brankové čáře. V šestapadesáté minutě nám rozhodčí odpískal malou domu. Domácí stříleli vedle. V poslední minutě se hráčům Klánovic povedlo dvakrát nebezpečně vystřelit, ale gólman Turek nás podržel.  

Z Klánovic si vezeme 3 body, což by vzhledem k postavení obou týmů v tabulce čekal málokdo. Pravdou je, že jsme byli téměř po celý zápas lepším týmem. Branku domácích jsme ohrozili mnohokrát, zatímco domácí se do zakončení dostávali jen výjimečně. Naši hráči se celý zápas povzbuzovali a od první minuty šli za výhrou s větší bojovností než soupeř. Vítězství tak bylo zasloužené.

Sestava: Turek – Kučera, Vegricht, Vokatý, Míč - Kemps, Kubálek(K), Pazourek, Dolínek – Buzek, Ferstl
Střídali: Müller, Břínek
Branky: Ferstl(Kubálek), Ferstl
DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY