U14 – Slovan Bohnice 4:1 (2:0)

BohniceStřešovice - Tyč, kterou hosté trefili v první minutě utkání, nás upozornila, že k nám přijel aktuálně třetí tým soutěže. Vyjma této situace se Bohnice v první půli nedokázali prosadit směrem dopředu a hru jsme kontrolovali my.
V šestadvacáté minutě po ose Dolínek, Doležal se k zakončení dostal Müller. Jeho střelu brankář stihl vyrazit na roh. O chvíli později jsme se již mohli radovat, neboť se po pěkné kombinaci přes Kučeru, Doležala a Buzka dostal k míči Vegricht a poslal nás do zaslouženého vedení(29‘1:0). Za další dvě minuty rozehrál Vokatý rohový kop. Vegricht vyskočil ze všech nejvíce a s pomocí tyče zvýšil skóre(31‘2:0).
Již tradičně jsme zaspali vstup do druhého poločasu a soupeř toho dokázal využít. Po samostatném nájezdu středem hřiště přeloboval útočník Bohnic dobře chytajícího Patočku. Trefil sice pouze do břevna, nicméně u dorážky byli hosté první a snížili na rozdíl jedné branky(36‘2:1). Hra byla vyrovnaná, nicméně bez větších gólových příležitostí. Zmiňme nebezpečnou střelu z přímého kopu, kterou Patočka zpacifikoval na brankové čáře. Na druhé straně naopak Doležala zastavilo ve skórování břevno. V 57‘ Doležal unikl po levé straně, odcentroval na přední tyč, kde se do souboje s gólmanem vrhl nebojácně Müller, a z následné dorážky Vegricht zkompletoval hattrick(57‘3:1). Pět minut před koncem se na vápně kličkou uvolnil Müller a posunul na střílejícího Dolínka. Jeho střelu gólman vyrazil na připraveného Doležala, který jednoduše přehodil brankáře a my se mohli radovat(65‘4:1).

V dalším utkání nás čeká nevyzpytatelný Motorlet a to již v pátek 25.05. od 17:30 opět na půdě SKS.

Sestava: Patočka – Roušal, Vegricht, Vyskočil, Míč - Kučera, Kubálek(K), Vokatý, Bouček – Doležal, Buzek
Střídali: Müller, Dolínek, Šírl
Branky: Vegricht(Buzek), Vegricht(Vokatý), Vegricht(Müller), Doležal

DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY