TJ Ďáblice - U14 1:1

DabliceĎáblice - Další ze zápasů s týmem ve kterém jsme hráli proti převážně starším hrášům - 9 hráčů ročníku 99, 4 ročník 2000. V první polovině jsme byli herně jasně lepší, ale nedokázali jsme využít spoustu velkých akci - místo včasné střely chceme míč dovézt do branky, dlouho otálíme s finální přihrávkou.
Náš gól, díky kterému jsme dlouho vedli dal po samostatné akci Dan Lega - převzal míč někde na půlce a nekonečným obloukem k postraní čáře, následně po brankové čáře došel s míčem až  těsně před brankaře a téměř z nulového úhlu brankaře prostřelil. Dobře zahrál v útoku Shion Kittler (poprvé  po dlouhé době ukázal jaký je v něm potencial), ale stejně jako druhý nejčastější střelec MIchal Čup neustále trefoval brankaře.
V druhé půlce byla hra vyrovnanější, přesto  jsme mohli navýšit skore, ale pokračoali jsme v zahazování šancí - vyvrcholilo to neproměněnnou penaltou. V konci zápasu nám docházeli síly, soupeř vyrovnal a v závěru mohl zápas i obrátit - po serii našich faulů (dostali jsme i žluté karty - Štěpán Horáče a Jakub Suchánek - za zastavení slibně se rozvíjející akce) chvíli před koncem chytil Tomáš Doležal skvěle kopnutý trestňák.
Jarda Immer
 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY