FC Přední Kopanina - U14 3:4 (0:4)

KopaninaKopanina - Druhé podzimní kolo nás zavedlo na hřiště tradičního soupeře - Přední Kopaninu. V přípravném utkání jsme prohráli vysoko 3:11, tak jsme se chtěli "pomstít".
S podporou tří hráčů ročníku 2000 jsme nezačali špatně. Obrana pracovala spolehlivě a vycházeli nám i rychlé protiútoky. Po jednom se před branku domácích už v 7' protlačil Lukáš Barták a nezaváhal - 0:1. V 19' narýsoval kolmici za obranu Lukáš Rys a Ryota Nakano mířil přesně - 0:2. Domácí vsadili na kombinaci uprostřed hřiště, ale zakončovali hlavně ze střední vzdálenosti a nepřesně. Ve 28' se ale dostali před Elišku Kulichovou, která tentokrát zaskočila za zraněného Vaška Hrdličku, ale nepřekonali ji. Fotbalové pravidlo "nedáš - dostaneš" se naplnilo v téže minutě. Od brankáře, přes Lukáše Bartáka se před domácí branku dostal opět Nakano, kličkou obešel brankáře a dával do prázdné - 0:3. Další rychlý brejk zakončoval mark Burnham jen střelou do brankáře, ale vše si vynahradil ve 30', kdy levačkou už vyběhnuvšího gólmana prostřelil - 0:4. Super poločas.
Do druhého nastoupili domácí s větší vervou. Naše obrana začala trochu polevovat a tak tlak Kopaninských hráčů narůstal. Ve 45' jsme nezabránili střele z dálky, která skončila přesně u tyče - 1:4. Naše útoky byly jen sporadické a dlouhé nákopy za obranu dobře zachytával domácí brankář. Druhou branku jsme dostali nešťastně. Lukáš Rys při odkopu od brány podklouzl a míč byl zpátky v brance dřív než jsme se nadáli - 2:4. Velkou šanci na zvýšení náskoku měl Štěpán Jeleček, který si těsně před střelou míš ukopl a tak ze šance nic nebylo. Domácí tlak dále ztupňovali. Sérii rohů zakončili střelou z hranice pokutového území, brankářem vyražený míč se od tyče odrazil zpět do hřiště a u něho jsme byli pozdě - 3:4. Naštěstí už další branku nepřidali a tak jsme mohli oslavit první výhru.
 Statistika: FC Pření Kopanina - SK Střešovice 1911 3:4 (0:4), střelci - Nakano-2x, Barták, Burnham- 1.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY