U14 - SK Aritma Praha B 1:1 (1:0)

AritmaStřešovice - První zápas na domácí trávě jsme odehráli proti soupeři z nedalekých Vokovic - Aritmě B. Už jsme spolu za ta léta odehráli několik zápasů, ale ještě jsme nedokázali zvítězit. Doufali jsme, že se nám to tentokrát podaří.
Několik našich hráčů trápily zdravotní neduhy, tak si s námi zahráli čtyři kluci ročníku 2000. Od začátku se hrálo hlavně uprostřed hřiště. Hosté dobře kombinovali, ale jejich akce končily daleko od branky a tak J. Wanamaker, který poprvé nastoupil do naší branky neměl moc práce. Naše akce hořely na nepřesných sehrávkách nebo v přehuštěném středu hřiště. O vzruch jsme se starali až od 25', kdy dostali pěkné pasy za obranu M.Burnham, R. Nakano a L. Barták, ale ani jeden na hostujícího brankáře nevyzrál. Ujala se až ve 32' střela L. Bartáka, kterého uvolnil M. Burnham - 1:0. 
Ve druhé půli jsme pokračovali v zahazování šancí. Několikrát jsme se dostali až před brankážře nebo i za brankáře, ale míč do sítě ne a ne dostat. A tak přišel trest. Ve 42' zahrávala Aritma rohový kop, míč létal z hlavy na hlavu až se dostal na malé vápno, kde ho hosté došťouchli do branky - 1:1. Následovala další várka našich příležitostí, opět bez gólového efektu. Náš zmar vyvrcholil v 58', kdy L. Barták trefil z pokutového kopu jen břevno. Hosté se dostali do šance už jen jednou, ale gól pro ofsajd neplatil.
Co nás může mrzet je mizerná produktivita. Hru jsme chtěli protlačit hlavně středem, málo jsme využívali křídelní prostory.
Statistika: SK Střešovice 1911 - SK Aritma 1:1 (1:0), branka: L. Barták.
Sestava: J.Wanamaker (V.Hrdlička) - D. Burnham, L. Rys, M. Immer, D. Džunev - A. Vejvoda, L. Barták, B. Jetton, D. Hlasica - M. Burnham, R. Nakano - Š. Horáček, D. Lega, V. Hrdlička
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY