U14 - TJ Březiněves 3:9 (1:4)

BrezinevesStřešovice - Jednou jsi dole, jednou nahoře a jednou zase dole ... Tak vypadají naše poslední výkony - Zličín 0:5, Háje 5:1 a Březiněves 3:9. Vypadá to, že v hra v domácím prostředí nám moc nesedí. Jako nedělní zápas, poslední podzimní, proti Březiněvsi.
Věděli jsme, že většinu gólů Březiněvsi dává jeden hráč, přesto jsme ho nedokázali ubránit. Do zápasu jsme vstoupili dobře. Už v 7' zahrával přímý kop z 20 metrů Lukáš Barták, ale těsně přestřelil. V 10' se prosadil Ryota Nakano, který zakončil náš rychlý útok - 1:0. Z vedení jsme se radovali jen dvě minuty. To už byli na hřišti dva rychlonozí útočníci hostí. A začaly jejich sprinterské souboje s naší obranou. Pohříchu jsme je většinou prohrávali. Inkasovali jsme ve 12' a 23' - 1:2. Pak jsme dvakrát zahrozili i my. Nejdříve nezakončil přesně centr zprava Adam Vejvoda, o chvíli později netrefil branku Nakano. A tak jsme inkasovali opět my. Ve 27' zakončili gólem hosté rychlý brejk - 1:3. Ve 37' stihla Eliška Kulichová na poslední chvíli skluzem zabránit jasnému gólu, ale nechali jsme soupeře dorážet a tak se šlo do kabin za stavu 1:4.
Druhý poločas vypadal podobně. Naše kombinace končili nepřesnou přihrávou někde okolo pokutového území. Možné střelecké pokusy z dálky hosté včas blokovali. A nám stále utíkali za obranu rychlí útočníci - a tak se postupně skóre dostalo do stavu 1:9. V závěru jsme už jen stačili upravit výsledek dvěma zásahy Lukáše Bartáka (65 a 67') - 3:9
Poslední zápas podzimu se nám moc nevyvedl. O výsledek se postarali vlastně jen 3 hráči soupeře, s jejichž rychlostí jsme si nedovedli poradit. Nechávali jsme jim až moc prostoru pro převzetí míče. Chyběl větší důraz a včasné přistupování k hráčům. A přesná finální přihrávka, abychom se dostali do zakončení i my. A k odstranění těchto ( a jiných) nedostatků nám poslouží přestávka, která nám už začíná.
Statistika: SK Střešovice 1911 - TJ Březiněves 3:9 (1:4), branky: L. Barták-2, R. Nakano.
Sestava: V. Hrdlička (J.Wanamaker) - E.Kulichová, L. Rys, L. Barták, M. Pospíšil - M. Hrdlička, M. Truong, M. Burnham, D. Džunev - F. Kodytek, R. Nakano - D. Hlasica, A. Vejvoda, Š. Jeleček.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY