U14 - SK Zbraslav 0:8 (0:3)

ZbraslavStřešovice - Dalším soupeřem v jarní části byla  Zbraslav, vedoucí celek naší soutěže. Věděli jsme, že nás nečeká lehké utkání a to se i potvrdilo. V celém zápase jsme si nepřipravili jedinou šanci na vstřelení gólu. Ale popořadě.

Zbraslavi trvalo jen 7 minut, než poprvé skórovala. Ve 14' už to bylo 0:2. A důvod byl stejný. Neuhlídali jsme rychlého a důrazného útočníka. Nám úplně chyběla kombinace. Většina míčů šla buď vzduchem, nebo jsme o ně přišli v osobních soubojích. Před přestávkou se ještě blýskl Vašek Hrdlička v bráně, který předvedl několik skvělých zákroků, kterými nás držel ve hře. Přesto jsme do poločasu ještě jednou kapitulovali. Poločas skončil 0:3.

Do druhé půle dostali kluci pokyn hrát po zemi, zbytečně nenakopávat, dávat balón včas od nohy. Ale ani jeden nedokázali realizovat. Po dvou zbytečných odkopech jsme už ve 36' inkasovali po čvrté. Nakonec jsme dostali 8 branek a to můžeme děkovat Vaškovi Hrdličkovi, že jich nebylo o hodně víc. Zbraslav nás předčila ve všech činnostech. Na všech jejích hráčích bylo vidět, že chtějí hrát a vyhrát. Z naší strany nebylo nasazení tak velké a touha po vítězství minimální. Doufejme, že se kluci poučili a příští týden na Aritmě předvedou o poznání lepší výkon, na který by mohli být hrdí.

 

Statistika: SKS - SK Zbraslav 0:8 (0:3).

Sestava: V. Hrdlička - J. Maňhal, L. Rys, L. Barták, E. Kulichová - M. Pospíšil, M. Burnham, M. Papež, D. Hlasica - F. Kodytek, LM Truong, Š. Jeleček, M. Štěpán.

 Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY