U14 - FC Háje 3:4 (0:3)

HajeStřešovice - Poslední letošní domácí utkání nám do cesty postavilo tým FC Háje. A byl to zápas rozdílných poločasů. Nakonec odjížděli šťastnější hosté.

Zápas jsme vůbec nezačali dobře. Už ve 3' jsme poprvé inkasovali, když jsme chybovali před vlastním pokutovým územím - 0:1. O minutu později zneškodnil velkou šanci hostí Vašek Hrdlička. Poprvé jsme se ukázali ve 13'. Po levé straně se prosmýkl Marek Papež, ale těsně minul branku. Ve 20' jsme snadno ztratili míč a centr uklidil přesně osamocený útočník - 0:2. Ve 24' se po našem tlakui dostal před brankáře Mark Burnham, ale byl moc blízko a přehodit se ho už nedokázal. Poté jsme přežili dvě velké šance hostí. První pokus netrefil branku a druhý odvracel mimo Dan Džunev. Do poločasu jsme ještě dvakrát zahrozili -Le Minh Truong dvakrát posílal pas za obranu. Poprvé nepřesně, podruhé do ofsajdu. A tak udeřili hosté. Po pravé straně se prohnal rychlík a mířil přesně - 0:3

Druhý poločas jsme začali o poznání lépe. Filip Kodytek se prodral do šance, ale mířil jen vedle. Ve 39' se před brankářem Hájů zjevil Lukáš Barták a střelou podél něho poprvé skóroval - 1:3. Poté to dvakrát zkoušeli hosté. Nejdříve hostujícího útočníka v souboji 1 na 1 vychytal Vašek Hrdlička, potom z brankové čáry vykopával Lukáš Rys. A tak jsme trestali my. Rohový kop zahrál Tonda Švarc přesně na hlavu Maxima Štěpána, jehož první hlavičku zastavila tyč, ale druhou až síť -  2:3. Pak jsme útočili hlavně my. Dlouhé nákppy hostí jsme stačili pokrývat. V 54' byl v šanci Mark Burnham, ale brankář jeho pokus zastavil. V 61' se Mark Burnham přece jen gólu dočkal. Sleabší střela levačkou brankáře zaskočila tak, že ji pustil za svá záda - 3:3. Háje šli bohužel znovu do vedení. Autové vhazování prodloužili na malé vápno, kde na míč skákal jediný útočník a trefil přesně - 3:4. Ještě jsme se pokusili vyrovnat v 66' - ale pokus marka Burnhama brankář chytil.

Škoda výpadku v prvním poločase, kdy jsme nehráli dobře. Ztráceli jsme brzy míče a rychlí hráči hostí nám dělali velké problémy. Ve druhé půli jsme se hodně zlepšili. Kombinovali po zemi, včas byli u soupeře a tak jim znesňadňovali dlouhé přihrávky za obranu. Určitě nám chyběl Ryota Nakano, který měl studijní povinnosti a ve druhé půli i Filip Kodytek, který se lehce zranil.

 

Statistika: SK Střešovice 1911 - FC háje 3:4 (0:3), branky: Lukáš Barták, Maxim Štěpán, Mark Burnham.

 

Sestava: Vašek - Martin Pospíšil, Lukáš R., Maxim Štěpán, Dominik - Marek Papež, Lukáš B., Mark, Le Minh - Filip, Štěpán, Tonda, Lukáš T.

Jirka B

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY