Union Žižkov - MŽ B 7:3 (3:1)

U.ZizkovŽižkov - První mistrák v kategorii mladších žáků si pro nás domácí přichystali na první školní den, který provázelo tropické horko ..

V letošní sezóně budou kluci čelit fyzicky vyspělejším soupeřům, což se potvrdilo hned v prvním utkání kde nás doslova odrovnal kapitán domácích (J.Barcal – 5 branek po samostatných akcích), který směle konkuroval postavou mladšímu dorostu.

My jsme se snažili čelit soupeři pravidelným střídáním dvou minitýmů i díky velkému vedru jsme tempo zápasu drželi až do konce – škoda neproměněných příležitostí za stavu 5:3 – pak už zas vzal osud utkání výše zmíněný domácí kapitán, který v tomto klubu působí na střídavý start z vyšší soutěže..

 

PS. První zápas nám ukázal hlavně, že důrazní v soubojích a obětaví musí být všichni od první minuty zápasu!

 

Sestava: Boublík,Vlčkov – Bartošek, Čeremisin, Frank, Burger J., Sládek, Burnham L., Korecký, Muroň, Trávníček, Pelda, Krejčí, Kubín, Glanc, Kubička

Branky: Kubička, Burger, Korecký

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY