benešovStřešovice - K dalšímu utknání jsme nastoupili doma. Těšili jsme se, že otevřeme plochu s přírodní trávou, ale počasí bylo proti, tak se hrálo na UMT. Podzimní utkání v Benešově nám vůbec nevyšlo a jednoznačně jsme prohráli.

Tentokrát jsme se sešli v silnějším složení, než v podzimní části a dal se čekat vyrovnaný zápas. To se potvrdilo a střídaly se nebezpečné situace před oběma brankami. Začátek utkání jsme trochu prospali, ale skvělými zákroky nás zachránil brankář Bareš. Poté se osmělila i naše ofenzíva a hrálo se nahoru, dolu. Střelecké hody odstartoval Frývaldský, po hezké kombinaci s Manevalem. Hosté byli zaskočeni a nám se dařilo tlačit se do útoku. Obzvlášť útočné trio Frývaldský, Mužík, Maneval.

Benešov hrál na rychlé protiútoky, které jsme sice ubránili, ale jen za cenu rohových kopů, které jsme nebránili dobře a co roh to soupeřovo zakončení. Z jedné této situace jsme inkasovali. Naštěstí po další hezké kombinaci jsme zvýšili na 3:1. Ofenzivní paráda na obou stranách byla k vidění hlavně ve druhé třetině, kdy padlo celkem 9 branek. K nezastavení byl hlavně Mužík, který dělal svýma rychlýma nohama soupeři nejvíce problémy.

Bohužel ke konci druhé třetiny se zranil a do dalšího dění v zápase už nenastoupil. To se podepsalo na výkonu celého týmu třetí třetinu, kdy se nám nedařilo udržet míč na útočné polovině a byli jsme převážně pod tlakem. Hosté snížili a ožili. Pod tlakem jsme těžko odolávali a snažili se vyrážet do rychlých protiútoků. Pár rychlých výpadů se nám povedlo, ale branku vstřelili už jen jednu. Hosté snížili a tlačili se dál do útoku. Naštěstí nepřesné zakončení a opět Bareš zabranili dalším gólům v naší síti.

Závěrem: Velmi náročné utkání, s dobrým a vyrovnaným soupeřem. Hrál se oboustranně útočný fotbal, který se divákům musel líbit. Utkání bylo rychlé, důrazné, ale férové. Dneska jsme byli efektivnější v zakončení a šťastnější na konci utkání v podobě vítězství.

Branky: 3x Frývaldský, 3x Mužík, Vegner, vlastní
Sestava a hodnocení: Bareš 8 - De Korver 6, Krauz 6, Kočovský 7, - Yamaguchi 5, Maneval 7,Frývaldský 8, Myška 6 - Mužík 9, Vegner 7, Brož 6, Kubička 6, Košata 6, Řežábek - málo
Nejhorší - 1
Nejlepší - 10