SK Aritma Praha - U15 2:4 (0:3)

Vokovice - Na konci krásného svatováclavského víkendu jsme nastupovali u našich sousedů na jejich hlavním hřišti s cílem odlepit se ze spodku tabulky, protože skoro všichni naši hráči se už uzdravili a dokonce jsme mohli počítat s jednou „tajnou“ posilou – Markem Yarullinem..

U15 - SK Aritma Praha 3:4 (1:2)

AritmaStřešovice - Poslední mistrovské utkání v letošním roce a zároveň v kategorii ŽÁCI jsme odehráli proti tradičnímu rivalovi  - Aritmě. Rozlučka bohužel nedopadla výsledkově podle naších představ.

SK Čechie Uhříněves - U15 0:8 (0:5)

UhrinevesDubeč - Předposlední kolo nás svedlo dohromady s předposledním týmem soutěže. V neděli odpoledne jsme jeli až do daleké Dubče odčinit porážku s Vršovicemi.

SK UNION Vršovice - U15 5:2 (3:2)

VrsoviceVršovice - V neděli před polednem jsme se utkali s lídrem přeboru starších žáků, celkem SK UNION Vršovice. Soupeř už před zápasem mohl slavit vítězství v soutěži, a tak jsme chtěli oslavu trochu pokazit. Ale hned od prvních minut bylo znát, že domácí nic nepodcenili.

• OC šestka