U15 – Přebor Prahy – 2012/13 – hodnocení

mic_nikeStřešovice - Další sezóna za námi a čas na krátké zhodnocení. Začněme od začátku, tedy od letní přípravy. Ta neproběhla úplně ideálně, vzhledem k nízké účasti. Nicméně s nástupem soutěže se docházka zlepšila a mohli jsme se naplno pustit do podzimních bojů.
S děleným třetím místem po podzimu v přeboru jsme mohli být spokojeni. V některých zápasech jsme si mohli vést lépe (doma s Vršovicemi, na Loko Vltavín), na druhou stranu při nás v některých zápasech stáli všichni svatí (na Hájích, na Podolí). Zimní “ligu“ Motorletu jsme vyhráli a do jara jsme šli s cílem vybojovat třetí místo v přeboru a pokusit se projít v poháru PFS co možná nejdál. První cíl se nezdařil, jelikož jsme zbytečně poztráceli příliš bodů a skončili jsme až na pátém místě. V poháru jsme však šli nad očekávání a získali jsme historickou trofej za první místo. Celou sezónu nám pomáhali kluci z ročníku 99 a v jednom zápase dva kluci z ročníku 00!!! Patří jim za to velký dík nás všech. Stejně jako všem lidem ze střešovické rodiny, která nás po celou dobu podporuje. Na fotbale je krásné, že nikdy neskončí a my se proto již teď těšíme na sezónu příští, ve které se budeme stále chtít rozvíjet a zlepšovat a společně získávat další úspěchy a bavit se tímto kouzelným sportem.

Daniel Klír, Miloš Novák

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY