U15 - A.F.K. Slavoj Podolí 4:4 (2:3)

PodoliStřešovice - První kolo soutěžní utkání v letošní sezóně nám přivedlo do cesty celek z Podolí. Jako první jsme inkasovali my.

Nedorozumění mezi V. Hrdličkou a D. Džunevem využil ve 4' hostující útočník, který zakončil do prázdné brány - 0:1. O minutu později byl v pokutovém území faulován L. Barták a R. Nakano penaltu s přehledem proměnil - 1:1. O chvíli později po akci M. Truonga zakončoval F. Kodytek těsně vedle. Ve 12' se před brankou zjevil L. Barták, ale trefil jen gólmana. A tak přišel trest. V 15' jsme inkasovali podruhé, když na zakončení hlavou V. Hrdlička nedosáhl - 1:2. Na chvíli jsme znevorzněli a soupeř toho využil. Prudký centr ze strany doklepl do branky nehlídaný útočník hostí 1:3. Po inkasované brance jsme se opět zvedli. Ve 23' R. Nakano jen o kousek nedosáhl na sehrávku od L. Bartáka. Ve 25' se po rohu prodral k hlavičce J. Maňhal, ale minul. O minutu později zakončil R. Nakano jen do brankáře. Gólu jsme se dočkali až ve 30'. L- rys rychle rozehrál přímý kop, Nakano prudce centroval a M. Burnham na přední tyči přesně trefuje nekrytou část branky - 2:3. Těsně před koncem ještě R. Nakano v dobré příležitosti netrefil branku.

Druhý poločas začal naším náporem. Ve 36' M. Burnham netrefil branku. Ve 39' M. Truong naopak trefil, ale brankáře a F. Kodytek dorážku mezi tyče nedostal. Ve 43 trefil R. Nakano tyč. Vzápětí se po rohu dostal ke střele J. Maňhal, ale opět jen do brankáře. Pravidlo nedáš - dostaneš opět platilo. Při rohovém kopu hostí jsme nechali na penaltovém puntíku úplně volného hráče a pro něho nebyl problém zakončit - 2:4. Naštěstí jsme brzy odpověděli. O minutu  později putoval míč po ose L. Barták - R. Nakano a zakončující M. Burnham - 3:4. V 66' R- Nakano vyrovnal, když se po autovém vhazování probil před branku - 4:4. Bohužel se nám už nepovedlo strhnou vítězství na naší stranu.

Závěr: Dokuk jsme míč drželi na zemi, měli jsme hru pod kontrolou. Po čase se ale uchýlíme k nákopům a tam už nejsme úplně pány situace. Vzhledem k šancím jsme měli bodovat naplno a může nás jen mrzet velké množství neproměněných šancí.

Statistika: SK Střešovice 1911 - AFK Slavoj Podolí 4:4 (2:3), branky: Burnham, Nakano - po 2.

Sestava: Vašek Hrdlička - Dan Džunev, Matěj Puchinger, Lukáš Rys, Jenda Maňhal - Le Minh Truong, Lukáš Barták, Mark Burnham, Dominik Hlasica - Filip Kodytek, Ryota Nakano, Ben Magedans, Milan Hrdlička, Adam Vejvoda, Štěpán Jeleček.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY