AFK Slavoj Podolí - U15 2:2 (1:0)

PodoliPodolí - Po dlouhé zimní pauze jsme se konečně dočkali soutěžního zápasu. První jarní kolo nás zavedlo do Podolí. Na podzim jsme doma remizovali 4:4.

Začali jsme aktivně. ve 4' se před domácím brankářem zjevil Ryota Nakano, ale jen ho nastřelil. Ve 12' se prosadili domácí. Mezi obránci se k míči dostal nehlídaný hráč a přesnou střelou nedal Vaškovi Hrdličkovi šanci - 1:0. O odpověď se pokusil Ben Magendans, ale nezamířil mezi tři tyče. Ve 27' zkusil štěstí Ryota Nakano, ale ani on branku netrefil. Největší naší šanci měl opět Ryota Nakano, samostatný nájezd se pokusil o kličku, ale brankář jeho úmysl vystihl, odražený míč slabě dorážel Štěpán Jeleček. 

Aktivně jsme začali i druhý poločas. Ve 42' jsme se konečně prosadili i my. Lukáš Barták zakončil samosatnou akci střelou do brankáře, ale vyražený míč už trefil přesně - 1:1. Ještě jsme zvýšili aktivitu. V 50' předvedli pěknou rychlou souhru Mark Burnham, Ben Magendans a zakončující Le Minh Truong - těsně vedle. O pět minut později si na roh Lukáše Bartáka naskočil Mark Burnham a hlavou jen těsně minul zadní tyč. Co se nepodařilo nám, povedlo se domácím. Centr a zakončení hlavou, bohužel přesné - 2:1. Pohříchu to byl jen ojedinělý domácí pokus. Nevzdali jsme se a dál se hnali do zakončení - bohužel nepřesné. O vyrovnání se postaral Mark Burnham, který dorazil střelu Lukáše Bartáka, která jen orazítkovala tyč - 2:2. Poslední šanci na vítězství nám zmařila spojnice tyčí, která zastavila pěknou střelu Marka Papeže. Takl jsme i podruhé v sezóně s Podolím remízovali. V utkání jsme byli aktivnější. Všichni odvedli dobrý výkon, ale opět se ukázal problém s proměňováním šancí.

Statistika: AFK Slavoj Podolí - SK Střešovice 1911 2:2 (1:0). Branky: Mark Burnham, Lukáš Barták.

Sestava: Vašek Hrdlička - Dominik Hlasica, Filip Kodytek, Lukáš Rys, Matěj Puchinger - Marek Papež, Lukáš Barták, Mark Burnham, Le Minh Truong - Ryota Nakano, Ben Magendans, Ben Jetton, Milan Hrdlička, Štěpán Jeleček.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY