U15 - Loko Vltavín 2:0 (0:0)

loko vltavinStřešovice - V sobotu nás čekal soupeř z čela tabulky - 2.místo. Na podzim jsme v Holešovicích prohráli těsně o gól a tak byl čas na odvetu. Šlo nám i o prodloužená vítězné série.

V úvodu jsme ve 4' zahrozili po akci Marka Burnhama, kteráý vyslal na zteč Lukáše Bartáka, jeho střelu brankář jen vyrazil, Tonda Švarc vrátil na Michala Truxu, který našel také jen hostujícího brankáře. V 8'se nedůrazný odkop vrátil zpět k naší brance, ale střela mířila nad. V 10' další pokus hostí skončil opět nad. O minutu později překazil akci Ryotovi Nakanovi brankář, který se mu včas vrhnul pod nohy. V 16' to zkoušel Lukáš Barták levačkou jen vedle. Ve 20' se opět připomněli hosté, jejich pokus z dálky jen těsně minul břevno. Ve 22' se v nějvětší šanci prvního poločasu objevili hosté. Míč se po výkopu rychle dostal zpět do naší šestnáctky, nedorozumění mezi stopery a brankářem využil důrazný útočník, ale ve spěchu netrefil prázdnou branku. Ve 30' zkoušel ohrozit branku hostí Lukáš Rys, ale mezi tyče se jeho střela nevešla.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně. Po centru Lukáše Bartáka dával Adam Vejvoda hlavou nad. Ve 39' našel rohový kop Michala Truxi h¨lavu Lukáše Bartáka, ale s jeho pokusem si brankář poradil. Ve 46' přímý kop hostí Vašek Hrdlička jen lehce tečoval, ale to stačilo. V 51' z příměho kopu Lukáše Bartáka k ohrožení branky nedošlo. O chvíli později zahrával přímý kop Mark Burnham, našel Lukáše Bartáka, který z voleje přestřelil. V55' jsme se dočkali gólové radosti. Míč vybojoval Michal Truxa, našel Lukáše Bartáka, který lehce posunul na Ryotu Nakana. Ten na hranici pokutového území napřáhl a nedal brankáři šanci - 1:0. V 69' pojistil naše vítězství Mark Burnham. Autové vhazování Tondy Švarce prodloužil Le Minh Truong na Lukáše Bartáka, jeho zpětnou nahrávku si našek Mark a z přehledem poslal míč po zemi k tyči - 2:0.

Zápas to byl z obou stran plný nasazení, bojovnosti, snahy, ale také zbrklosti a nepřesností. Nebyli jsme svědky žádných velkých šancí. Všemu dominovaly důsledné obrany, proti kterým se jen těžko prosazovalo. Přesto jsme to dvakrát dokázali a díky tomu zvítězili.  

Statistika: SK Střešovice 1911 - LOKO Vltavín 2:0 (0:0), branky: Ryota Nakano, Mark Burnham.

Sestava: Vašek Hrdlička - Dominik Hlasica, Lukáš Rys, Filip Kodytek - Adam Vejvoda, Le Minh Truong, Mark Burnham, Tonda Švarc - Lukáš Barták, Ryota Nakano, Ben Jetton, Štěpán Jeleček.

Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY