U15 - SK Aritma Praha 3:4 (1:2)

AritmaStřešovice - Poslední mistrovské utkání v letošním roce a zároveň v kategorii ŽÁCI jsme odehráli proti tradičnímu rivalovi  - Aritmě. Rozlučka bohužel nedopadla výsledkově podle naších představ.

Trochu jsme zaspali začátek. Už ve 2' jsme neuhlídali náběh po dlouhém autu a osamocený střelec neměl těžkou práci - 0:1. Z protiútoku odpověděl Ryota Nakano, ale jeho střela branku minula. V 7' se obranou prosmýkl hbitý hostující útočník, ale nezakončil přesně. O chvíli později vybojoval míč Ben Jetton, našel Lukáše Bartáka, jehož pokus brankář Aritmy zneškodnil. Ve 13' nedorozumění v naší obraně využili hosté k druh=mu gólu - 0:2. Teprve poté jsme se probrali. Ve 20' jsme zahrávali rohový kop, který si hosté srazili do branky - 1:2. Ve 24' se v poslední velké šanci první půle objevil Ben Jetton, ale přestřelil.

Druhá půle začala stejně špatně jako první. Ve 39' si na sehrávku za obranu naběhl útočník Aritmy a nedal Vaškovi Hrdličkovi šanci - 1:3. Tentokrát jsme odpověděli rychle. O 3 minuty později stejnou akci předvedli Lukáš Barták a nadvakrát zakončující Ryota Nakano - 2:3. Další pokus Ryoty Nakana po akci Bena Jettona nebyla úspěšná. Třetí pokus Ryoty Nakana za sebou brankář zneškodnil. Ve 47' jsme měli štěstí, když pěkná střela Aritmy skončila na tyči. A 52' zastavilo pokus hostí břevno. V 62' už jsme pykali. Sehrávka mezi stopery a prudká střela znamenaly čtvrtý gól - 2:4. V závěru přišel náš tlak. Hlavičku Lukáše Bartáka dorážel Matěj Puchinger, na poslední chvíli zblokováno. Střela Marka Burnhama jen o kousek minula branku. V 68' snížil na rozdíl jedné branky Lukáš Rys dorážkou vyražené střely - 3:4. V poslední minutě druhý pokus Matěje Puchingera opět zablokovala obrana. 

Do zápasu jsme se dostávali pomalu a nechali si utéct začátek. Pak už se kluci dostali do provozní teploty a hrála se oboustraně rychlá, tvrdá,ale férová hra. Kluci hrou nezklamali, jen neměli potřebný klid v zakončení. Na druhou stranu jsme měli dvakrát štěstí při tyčích hráčů Aritmy. 

Statistika: SK Střešovice 1911 - SK Aritma Praha 3:4 (1:2), branky: Ryota Nakano, Lukáš Rys, vlastní. 

Sestava: Vašek Hrdlička - Dominik Hlasica, Lukáš Rys, Filip Kodytek, Michal Truxa - Adam Vejvoda, Lukáš Baerták, Mark Burnham, LeMinh Truong - Ben Jetton, Ryota Nakano, Matěj Puchinger, Štěpán Jeleček, Jenda Maňhal.

Jirka Barták 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY