MAS Táborsko - U15 4:3pp (1:1)

Tábor - Po odehraných dvou kolech s favority celé soutěže jsme vyrazili na utkání k "hratelnému" soupeři do Tábora. Táboru se první dvě kola také příliš nepovedla, tak jsme čekali vyrovnané utkání.


Bohužel jsme se v hlavách vrátili k prvnímu kolu v Písku a hráli příliš bojácně "na jistotu" stále dozadu a směrem dopředu nám do dobře organizovaného bloku domácích chyběla kreativita, nápad a pohyb. I tak jsme se dostali do vedení kdy po ojedinělém rychlém protiútoku proměnil své sólo Tahir. Bohužel jsme vedení neudrželi do poločasu a v poslední minutě bylo po nedůrazu při rohovém kopu vyrovnáno.
Druhý poločas jsme se chtěli uklidnit, nepanikařit a hrát odvážněji směrem dopředu. Ale domácí tým stále dobře organizován nás do zakončení nepustil a sám se dostal po několika našich hrubých chybách do šancí. Bohužel z té nejméně vyložené se dostal do zaslouženého vedení.
Nechtěli jsme prohrát a tlačili se do zakončení. Do zakončení se tlačil Havel, ale ve vápně byl sražen a po několika vteřinovém váhání rozhodčího se pískala penalta - Vegner srovnává!!!!!
Na obou týmech bylo vidět, že chtějí vyhrát. Blíže k tomu měli domácí, kdy několik "nájezdů" skvěle zmařil Halák. Tři minuty před koncem se do pokutového území domácích řítil Rubáš a po zákroku Táborského obránce vykřikl tak, že se zastavilo veškeré dění a všichni přestali hrát. Míč ležel osamocen na malém vápně a první komu došlo, že hra není přerušena (De Korver) usměrnil míč do branky a vedli jsme. Soupeř se začal tlačit do vyrovnání a nakonec 10 vteřin před koncem opět po hrubé a nesmyslné chybě vyrovnal na 3:3.
Penaltový rozstřel jsme prohráli, když jedna naše penalta mířila do břevna.

Závěrem:
Do Tábora jsme jeli vyhrát za 3 body. Po přehrání celého utkání musíme být s bodem spokojeni. Domácí byli nebezpečnější a měli více brankových příležitostí.
Mrzí mě náš herní projev. Bojácný, ustrašený se spoustou přihrávek až na brankáře, bez pohybu a nápadu směrem do útoku.
Kaňkou na všem je zlomená ruka Havla, který si delší dobu nezahraje a další dvě vynucená střídání kvůli zranění......

 

Martin Pačanda

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY