ABC Braník - U16 4:0(1:0)

Braník - v sobotu brzy ráno jsme rozehráli na půdě prvního celku soutěže náročnou partii. Domácí drželi šňůru osmi výher v řadě a před námi tak byl nelehký úkol pokusit se tuto vítěznou sérii přerušit.

FC Zličín - U16 5:2(5:1)

Zličín - Potvrdit stoupající formu a navázat na vítězství z minulého zápasu jsme přijeli na hřiště předposledního Zličína. Že se body nezískávají zadarmo a podle papírových předpokladů, nám domácí důrazně vysvětlili již v prvním poločase, kdy nás do ničeho nepustili a nasázeli nám ještě milosrdných 5 branek!!!

U16 - FC Přední Kopanina 4:0(1:0)

Střešovice - Jakkoli bylo po celý den nebe pod náporem černého mračna a přilákalo do Střešovic snad nejmenší diváckou návštěvu v historii, vstoupili jsme do zápasu s velkou chutí a zápalem a naprosto jasně jsme od začátku do konce určovali tempo hry.

SK Ďáblice - U16 4:0(3:0)

Ďáblice - V sobotu po poledni jsme rozehráli na velkém travnatém hřišti Ďáblic partii se soupeřem, který si v tabulce držel před naším zápasem hezké třetí místo a nás tedy čekala příjemná výzva v podobě silného protivníka.

• OC šestka