U16 - ABC Braník 2:4(1:1)

Střešovice - Nejlepší výkon v sezóně jsme si nechali na vedoucí celek soutěže, který musel dvakrát dotahovat skóre a bojovat o body až do samotného konce utkání.

TJ PRAGA - U16 3:1(1:0)

Vysočany - Další zápas, daší tragický vstup do zápasu. Již ve druhé minutě jsme tahali za kratší konec a nechali jsme domácího nejlepšího střelce Denemarka (20 zápasů/23 gólů) bez problémů skórovat.

U16 - FC Zličín 2:3(0:2)

Střešovice - Napravit katastrofální výkon z podzimu, kde jsme již v prvním poločase pětkrát inkasovali. Takový úkol před námi stál před utkáním proti soupeři, který zatím v soutěžním ročníku vždy buď vyhrál, nebo prohrál.

FC Přední Kopanina - U16 4:1 (3:0)

Přední Kopanina - po sérii dobrých výsledků jsme zavítali do pěkného areálu na nedalekou Přední Kopaninu.
Soupeř je nám dobře známý, hrajeme s ním pravidelně a máme spolu velmi dobré přátelské vztahy. Ty však musely v průběhu mistrovského zápasu jít stranou a obě mužstva šla do zápasu s cílem zvítězit.

U16 - Ďáblice 4:2 (2:0)

Střešovice - Anglické počasí, anglický program (zápasy středa, sobota, středa). Přivítali jsme doma soupeře, který nám na podzim udělil lekci z produktivity a na svém hřišti nás porazil 4:0. My jsme se po nevydařeném začátku jara výsledkově zvedali a chtěli jsme stoupající formu potvrdit domácím vítězstvím.