StodulkyStodůlkyK poslednímu zápasu sezóny jsme se vydali na hřiště soupeře ze Stodůlek. Do zápasu jsme vstoupili s nasazením.

union strašnice 2017 webStřešovice - Předposlední letošní kolo - poslední doma -  soupeř Union Strašnice. V sobotu jsme se rozloučili s domácím prostředím a loučení to mohlo být veselejší, nebýt uspokojení z posledních výsledků a mít trošku více štěstí v koncovce.

KopaninaStřešovice - V sobotu nás čekal tradiční soupeř - Přední Kopanina, tým z popředí tabulky. Naše poslední výkony nám dávaly naději na odvetu za podzimní porážku. Začali jsme náporem.

PragaVysočanyV nedělním pařáku jsme nastoupili proti sousedovi v tabulce - TJ PRAGA. Chtěli jsme navázat na výkon proti Junioru a odvézt z Vysočan všechny body. A začali jsme zhurta.

JuniorStřešovice - Týden po vysoké prohře v Újezdě nad Lesy jsme si celkem v pohodě poradili s Juniorem. Naše hra byla plná kombinací, větších či menších šancí, bojovnosti a chuti vyhrát. Od začátku jsme začali aktivně.