U16 - FC Háje Jižní Město 2:3 (0:2)

Střešovice - V těžké personální situaci jsme se ocitli před tímto náročným zápasem. Do zápasu nemohli nastoupit oba zástupci kapitána Švejda s Madejem, šestigólový střelec Mustafa, autor hattricku z minulého zápasu Glagolev i střelec z obou předchozích zápasů Hejtmánek.

FK LOKO Vltavín - U16 1:12 (0:7)

Holešovice - Na půdě posledního celku soutěže jsme zvítězili jednoznačným výsledkem. Celý zápas se hrál na jednu bránu, ale moc fotbalové krásy nepřinesl.

U16 - SK Libuš 838 5:2 (1:0)

Střešovice - Za krásného nedělního počasí jsme zahájili druhé domácí utkání podzimu. Ačkoli první dobrou příležitost měli hosté (nebezpečná hlavička po rychlé akci), do vedení jsme se dostali brzy. V osmé minutě bezpečně uklidil do sítě s chutí hrající Hejtmánek po chytré přihrávce Madeje.

Sokol Dolní Počernice - U16 1:1 (0:0)

D.Počernice - Zápas hraný na velkém travnatém hřišti v neděli odpoledne těsně poté co ustal déšť začal pěkně svižně. Ve třetí minutě jsme zahrozili po dobře zahraném rohovém kopu Ferdinanda Noacka. Hned v další minutě zahrozili stejným způsobem domácí.

U16 - SK Union Vršovice 3:5 (1:4)

Střešovice - S odhodláním navázat na dobrý výkon z prvního kola, přesně kombinovat a zapojit do ofenzívy co nejvíce hráčů. Toliko předzápasové plány. Skutečnost se od představ značně lišila.

• OC šestka